„Nasz nowy dom” to program, który już od niemal 10 lat wiernie towarzyszy nam podczas niedzielnych popołudni. Prowadząca format Katarzyna Dowbor stała się z kolei symbolem niesienia pomocy dla najbardziej potrzebujących. Teraz gospodyni przekazała wspaniałą wiadomość. 

W programie „Nasz nowy dom” niejednokrotnie byliśmy świadkami ludzkich tragedii. Każda historia przedstawiana na ekranie mogła wzruszyć do łez, a co istotniejsze — zawsze mogliśmy liczyć na wspaniały happy end

Samotność, choroby, brak sił i szans na poprawienie sytuacji swojej i swoich najbliższych — Katarzyna Dowbor jest prawdziwym „radarem”, jeśli chodzi o podobne sytuacje. Wykrywa je i natychmiast reaguje. 

Katarzyna Dowbor ma wspaniałe wieści dla wszystkich, którzy chcą wystąpić w programie „Nasz nowy dom”

Kilka miesięcy temu Katarzyna Dowbor w rozmowie z „Gazetą wyborczą” uchyliła rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o kulisy powstawania programu „Nasz nowy dom”. Zdradziła, że wśród zgłoszeń nie brakuje wniosków odrzucanych, szczególnie ze względu na przepisy prawne i kwestie spadkowe. 

Jeśli jednak mieszkamy w domu, który popada w ruinę, nie mamy środków ani możliwości na poprawę warunków dla siebie i swoich najbliższych, a także jesteśmy pewni, że nieruchomość należy do nas — nic nie stoi na przeszkodzie, by wyciągnąć rękę o pomoc. 

Katarzyna Dowbor ma wspaniałą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby się zgłosić do „Nasz nowy dom”. Właśnie trwają nagrania do kolejnego sezonu, a rozpoczęcie procedury jest prostsze niż się wydaje. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć m.in. na stronie Polsatu. 

Przez całe lato nagrywamy odcinki dla Was. Czekamy na zgłoszenia: NND@POLSAT.PL – ogłosiła prowadząca na Facebooku.

Czekacie na nowe odcinki? 

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
fot. facebook.com/NaszNowyDom/

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. „Pytanie na śniadanie”: Kurzajewski nie prowadzi odcinka z Cichopek. Zaskakujące, kogo zobaczyli widzowie
  3. Mąż zdradził Katarzynę Łaniewską. Trudno uwierzyć, co działo się później w życiu gwiazdy „Plebanii”

 

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata.