Pewien 37-letni Amerykanin próbował powiększyć sobie penisa przy użyciu… kompresora powietrza! Członek nie przestawał gwałtownie rosnąć, aż w końcu eksplodował.

37-letni Ryan Davies z Paterson (New Jersey, USA) został znaleziony przez swoją rodzinę w stanie krytycznym. Był nieprzytomny i leżał w kałuży krwi w garażu. W szpitalu odzyskał przytomność i przyznał, że już od kilku lat bezskutecznie próbuje powiększyć sobie penisa. Wydał już na ten cel ok. 15 tysięcy dolarów. W końcu zdesperowany mężczyzna postanowił użyć drastycznych środków.

Użył kompresora powietrza

Próbował powiększyć członka kompresorem powietrza. Twierdzi, że jego penis faktycznie urósł, jednak nie mógł zatrzymać tego procesu. Ryan próbował się uwolnić, ale pompka była przymocowana zbyt mocno. W końcu jego członek eksplodował. Niestety lekarzom nie udało się uratować organu.

ZOBACZ TEZ: Szokujący challenge. Wciągają prezerwatywę nosem, wyciągają ustami

Źródło: viralka.pl

Coraz więcej mężczyzn chce powiększyć sobie penisa

Dr Michael Hart, który specjalizuje się w operacjach penisa twierdzi, że takie zdarzenia mogą wkrótce stać się powszechnym problemem. Mężczyźni coraz częściej zaczynają się przejmować swoim wyglądem, a szczególnie rozmiarem swojego członka. Hart dodaje, że nigdy nie powinno się próbować powiększać penisa domowymi sposobami.

ZOBACZ TEŻ: Nowy trend. Mierzą penisy… rolkami po papierze toaletowym

W zeszłym roku w USA aż siedem tysięcy mężczyzn zgłosiło się do szpitala z podobnymi urazami.

Źródło: viralka.pl

ładowanie...

Zobacz również