Kobieta nie spodziewała się, że przez jednego SMSa od męża poczuje się aż tak zraniona. Asia i Tomek są małżeństwem od 3 lat. 29-latka niedawno urodziła synka i od tego momentu ich idealne życie trochę się zmieniło, kobieta nie sądziła jednak, że aż tak bardzo. 

Asia przypadkiem dowiedziała się, co naprawdę myśli o niej mąż. Tomek, zamiast wysłać SMSa do swojego kolegi, wysłał go do żony. Na widok wiadomości kobieta nie mogła opanować łez. 

„Aśka jest tak tłusta. Przytyła po ciąży”

Związek Asi i Tomka od początku wyglądał jak z bajki. Para nie widziała świata poza sobą, ślub był jedynie formalnością. Tomek traktował swoją ukochaną, jakby była jedną kobietą na świecie

Po 3 latach małżeństwa Asia i Tomek doczekali się swojego pierwszego potomka. Od tego momentu ich życie całkowicie się zmieniło. Historia pary została opisana na portalu popularne.pl

29-latka wysłała do redakcji wspomnianego serwisu obszerną wiadomość, w której opisała swoją sytuację. 

-Jaka szkoda, że mężczyźni „kochają” tylko oczami i gdy następuje kryzys i już nie mają się czym pochwalić, nagle ich zainteresowanie spada… Dlaczego o tym piszę? Otóż zauważyłam, że mój mąż nie jest taki jak przed ciążą i narodzinami naszego synka – wskazała Asia już na początku swojego wywodu. 

Kobieta zauważyła, że po narodzinach dziecka mąż zmienił do niej podejście, nie zdawała sobie jednak sprawy, jakie naprawdę ma o niej zdanie. 

Skończyły się niespodzianki, wyjazdy razem choćby na cały dzień do pobliskiego parku krajobrazowego, zabrakło SMS-ów pełnych pikanterii, zapomniał o tym, aby po prostu podsycać ogień. Czy to moja wina, bo przytyłam w czasie ciąży i po niej? Wierzyłam, że nie, bo dbałam o siebie tak samo. Tak, mam dodatkowe kilogramy, ale po kilku miesiącach od ciąży chciałam je zrzucić – podkreśla kobieta. 

Pewnego razu Tomek przez pomyłkę wysłał do niej wiadomość, która pierwotnie miała trafić do jego kolegi. Asia zalała się łzami, kiedy przeczytała opisujące ją słowa. 

Mój mąż pomyłkowo wysłał SMS-a do mnie, zamiast do naszego kolegi Arka. Do mnie mówi, że nie ma czasu na smski, a okazuje się, że z innymi jest w stałym kontakcie i umawia się na piwo – pisała sfrustrowana Asia. 

Tak oto brzmiała treść wiadomości:

Chłopie, może miałbym ochotę na szaleństwo w łóżku, ale moja Aśka jest tak tłusta. Strasznie przytyła po ciąży i już mnie tak nie podnieca. Nie to, co te młodsze. Do potem na piwie bracie.

Tego dnia, kiedy Tomek wrócił do domu, 29-latka pokazała mu otrzymaną wiadomość. Mężczyzna zalał się rumieńcem i stwierdził:

No ale Aśka… Spójrzmy prawdzie w oczy. Przytyłaś. Nie z taką kobietą się żeniłem. Kocham Cię, ale nie ma takiego ognia jak kiedyś

Asia przyznała, że kompletnie ją zamurowało. Nie mogła uwierzyć w słowa swojego męża. Teraz zastanawia się, czy powinna odejść od męża. To, co do niej powiedział, dogłębnie ją zraniło. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Źródło: popularne.pl 

 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.