Viki Gabor tym razem postawiła na zupełnie nieoczekiwaną stylizację. Na Instagramie wylądowało nagranie, na którym widać piosenkarkę po niespodziewanej metamorfozie. Fani spekulują nad nową fryzurą. Największe zainteresowanie wzbudzają jednak usta gwiazdy. 

Viki Gabor potrafi zaskakiwać — jej fani doskonale znają zamiłowanie gwiazdy do nietuzinkowych kreacji i stylizacji, którymi często dzieli się na Instagramie. 

Wokół postaci 14-letniej piosenkarki narasta ostatnio szum związany z jej udziałem w nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jeszcze niedawno fani zasypali komentarzami post, w którym Polsat informował o swojej decyzji. Część z nich uważała wiek celebrytki za nieodpowiedni do podobnych wystąpień. 

Nie ulega jednak wątpliwości, że dynamiczne metamorfozy i odważne, pełne charakteru stylizacje są mocną stroną Viki Gabor. Z pewnością także i one, zaraz obok talentu, stoją za olbrzymim sukcesem młodziutkiej gwiazdy. 

 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez VIKI GABOR (@vikigaborofficial)

Viki Gabor pokazała nową fryzurę, jednak fani pytają o jej usta

Kilka dni temu Viki Gabor zamieściła na Instagramie nową rolkę. W zapętlonym nagraniu nastoletnia celebrytka prezentuje zupełnie nową fryzurę. 

W głęboki, ciemny brąz, do którego przywykliśmy, wdarły się dwa jasne pasma z przodu, w zyskującym na popularności money pieces — stylu, który po latach niełaski zalicza ostatnio wielki powrót do fryzjerskich trendów. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez VIKI GABOR (@vikigaborofficial)

Viki Gabor postawiła na „fryzurę w stylu Beyonce” a wśród fanów zawrzało. Pomiędzy wyrazami podziwu i zachwytu nad nową stylizacją pojawiają się także słowa krytyki. Komentujący zarzucają gwieździe, że niepotrzebnie dodaje sobie lat i traci swoją naturalną urodę. Wiele osób zwróciło także uwagę na pełny kształt ust celebrytki: 

— Co ona se sobą zrobiła — pyta jeden z Internautów. 

— Jak można dziecku na coś takiego pozwolić? Usta jak napompowane balony.

— Mam nadzieję, że to tylko makijaż, a nie efekt powiększenia ust.

Fani jednak bronią swojej idolki i ślą słowa wsparcia. Jedna z komentujących stwierdziła, że kształt ust Viki Gabor jest wynikiem użycia pomadki o działaniu powiększającym. Inna zwróciła uwagę, że po zabiegu powiększania ust pozostałyby inne, wyraźniejsze ślady. Wiele osób radzi także nastolatce, aby ta nie przejmowała się hejtem. 

Dziewczyna doczepiła sobie jasne pasemka, zrobiła makijaż i dostała w prezencie falę hejtu… ludzie puknijcie się w czerepy, chcielibyście, żeby ktokolwiek tak komentował wasz wygląd? Trzymaj się Gabi — napisała Internautka. 

A wy co sądzicie o metamorfozie Viki Gabor?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Nie do wiary z kim Roznerski pojawił się na salonach. Nie mogła oderwać od niego wzroku
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż