Cher to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych niegdyś gwiazd estrady. Przyciągała do siebie nie tylko fanów dobrej muzyki pop, ale przede wszystkim… mężczyzn, którzy szaleli na jej punkcie, co wcale nie jest dziwne. Jej uroda była wyjątkowa. Dzisiaj fani gwiazdy martwią się, zaniepokojeni jej wyglądem. A ten z kolei jest skutkiem licznych operacji plastycznych.

Cher to niekwestionowana gwiazda estrady. Pomimo niepowodzeń w miłości i rozwodom, nigdy nie narzekała na brak powodzenia wśród mężczyzn. Kiedyś zachwycała urodą, dziś nie przypomina dawnej siebie. 

Kariera Cher

Pomimo trudnego dzieciństwa, Cher wyrosła na urodziwą i smukłą nastolatkę o ormiańskich rysach. Karierę zaczęła wcześnie, bo w wieku 16 lat. Życie zawodowe Cher było pasmem sukcesów – królowa muzyki pop mogła się pochwalić nie tylko muzycznymi sukcesami, ale też aktorskimi. Zdobyła między innymi Oscara za rolę w filmie Wpływ księżyca

Jeżeli chodzi o życie prywatne, to gwiazda niestety zaliczyła dwa nieudane małżeństwa. Plotki głoszą, że na randkę zapraszał ją sam Elvis Presley, czy Marlon Brando. Ta jednak nie była skoro do romansów. Gwiazda w pełni poświęciła się scenie i życiu zawodowemu.

  1. Od października szykują nam dużą zmianę. Najbardziej może odczuć ją polska rodzina
  2. Kinga Rusin żegna kolegę z DDTVN. „Takich zdjęć już nie będzie”
  3. Krzysztof Tyniec nigdy nie wspomina o swojej żonie. Prawda wyszła na jaw, już wiadomo dlaczego

Cher jest nie do poznania

Chcąc jak najdłużej utrzymać się na scenie, gwiazda wpadła w pewną pułapkę – pułapkę perfekcyjnego wyglądu. Stąd też mordercze treningi, restrykcyjna dieta, a także… liczne operacje plastyczne. Cher zaliczyła, m.in. wycięcie żebra, liposukcję, poprawę ust, nosa i biustu oraz inne inwazyjne zabiegi ingerujące w jej urodę.

Efekt? Niestety gwiazda już zupełnie nie przypomina siebie. Porównywana jest nawet do woskowych figur z muzeum Madame Tussaud. Operacje mocno obciążyły także jej zdrowie. Gwiazda niedawno wylądowała w szpitalu z ostrym zapaleniem oskrzeli.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Un post condiviso da Cher (@cher) in data:

Gwiazda zmieniła się nie do poznania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
  3. Doda przekazała dramatyczne wieści. Odszedł ktoś bliski jej sercu, był obok niej przez 14 lat
  4. Andrzej Duda skomentował żart rosyjskich YouTuberów. Ma do siebie dystans?
  5. 52-letnia Beata Ścibakówna w bikini. Pokazała boskie ciało i umięśniony brzuch, fani: „Bogini”
  6. Wlała małą butelkę coli do toalety i chwilę poczekała. Efekt ściął ją z nóg

źródło: film.interia.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.