Chihuahua w ciąży została porzucona przez właścicieli. Już niedługo po tym okazało się, jak bardzo niezwykła jest suczka. Zwierzątko nie zasłużyło na to, by spotkał je taki los, ale na całe szczęście bardzo szybko znalazła kochającą rodzinę, która przygarnęła ją i jej szczenięta. 

LOL została oddana do schroniska, gdy była już w bardzo zaawansowanej ciąży. Jej właściciele z jakiegoś powodu nie mogli lub nie chcieli dłużej zajmować się psem. A może to fakt, że chihuahua miała naprawdę ogromny brzuch ciążowy, tak ich odstraszył? Na całe szczęście, trafiła do miejsca, w którym zapewnienie zwierzętom nowego domu jest zawsze priorytetem.

Chihuahua w ciąży

Niedługo po tym, jak została porzucona, LOL znalazła nowy, kochający dom. Adoptowała ją kochająca rodzina z dwoma córkami. W ich właśnie domu, chihuahua urodziła. Wtedy dopiero jej właścicielom opadły szczęki. Nikt nie spodziewał się, że może wydarzyć się coś takiego. Jak się okazało, LOL jest naprawdę niezwykłym psem. 

Chihuahua urodziła w Dzień Szczeniaka i rzeczywiście, szczeniaków tego dnia nie zabrakło. Ta rasa psów jest malutka i zazwyczaj suczki rodzą trzy do czterech szczeniąt w miocie. LOL zaskoczyła swoich właścicieli, sprowadzając na świat piątkę tych maluchów. Jednak, jak się okazało, to nie był koniec niespodzianek.

Chihuahua: szczeniaki

LOL wciąż rodziła. Ku zdumieniu swojej nowej rodziny, suczka urodziła kolejnym pięcioro szczeniąt. Było ich w sumie dziesięć, czyli tyle ile wynosił rekord Guinnessa dla ilości szczeniąt chihuahua w jednym miocie. Jej opiekunowie oczyścili psa i nakarmili go, po czym poszli spać. 

Następnego dnia rano, kiedy przyszli sprawdzić co u nowych członków rodziny, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Zastanawiali się, czy wzrok ich nie myli, ale nie! Szczeniąt było z pewnością jedenaście. Po tym, jak jej właściciele poszli spać, LOL urodziła jeszcze jednego szczeniaczka. Teraz to jej należy się tytuł rekordzistki.

ZOBACZ HISTORIĘ SUCZKI:

chihuahua

 

chihuahua
facebook.com/UnleashedPetRescue

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaleźli małe zwierzę, myśleli, że jest szczeniakiem. Dopiero weterynarz powiedział im onieśmielającą prawdę
  2. Nieustraszona suczka poruszyła internautów. Potrafi znaleźć w każdym przyjaciela
  3. Dowiedziała się, z kim spotyka się jej syn i przeżyła szok. Płakała i błagali z mężem, by ją zostawił
  4. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok

źródła: theirfo.com

Poprzedni artykułDlatego zniknął. Najprzystojniejszy aktor polskich seriali jest całkowicie sparaliżowany, potrzebuje pilnej pomocy
Następny artykułWirusolog przewiduje, jak będzie wyglądała druga fala epidemii w Polsce. Nie ma dobrych informacji
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego