Chihuahua oraz sporych rozmiarów pitbull zostali rodzicami. Cechy charakterystyczne obu ras sprawiają, że maluchy są naprawdę wyjątkowe. Ich wygląd przykuwa uwagę każdego i nie da się przejść obok nich obojętne. Jak się prezentują?

Aby mogło dość do tak nietypowego mixu, to chihuahua musiał zapłodnić, najprawdopodobniej leżącego pitbula. W takich połączeniach to suczka musi być większa. Szczeniaki są bardzo nietypowe. 

Chihuahua i pitbull – niezwykłe połączenie

Chihuahua to bardzo popularna rasa psów, z tego też powodu często padają ofiarą pseudohodowli i są tam masowo rozmnażane. Tak mogło być też w tym przypadku, choć istnieje również druga możliwość.

Pamiętajcie, aby sterylizować swoje psy, nawet jeśli posiadacie dwie zupełnie różne rasy, także pod względem wielkości do zapłodnienia i tak może dojść. Te szczeniaki są tego idealnym przykładem. Zgodnie z prawem takie szczeniaki są kundelkami, a co za tym idzie, nie można ich sprzedać.

Jaki charakter ma chihuahua?

Chihuahua to duży psiak w małym ciele. Nie jest absolutnie zabawką ani nie powinien być w ten sposób traktowany. To bardzo wesoły psiak, jednak wrażliwy i mocno przywiązany do właściciela. Absolutnie nie odczuwają swojego rozmiaru, potrafią obszczekać psa, znacznie większego od siebie.

Pitbull wbrew przekonaniom wielu osób, wcale nie jest z natury agresywnym psem, a bardzo wrażliwym i łatwo zamykającym się w sobie. Uwielbia pracować z ludźmi, potrafią po porzuceniu popaść nawet w depresje. Jednak w dobrym domu są pogodnymi i wesołymi towarzyszami.

Chihuahua i pitbull: szczeniaki

W przypadku tak nietypowego mixu ciężko tak naprawdę ocenić, jaki będą miały charakter. Zarówno chihuahua, jak i pitbull to psiaki, które przywiązują się mocno do właściciela i są bardzo oddane.

Szczeniaki, choć urocze, mogą być mieszanką wybuchowa, dlatego pamiętajcie, aby nie rozmnażać psów, poza hodowlami i nie tworzyć tego typu nowych gatunków. Szczeniaki tej mieszanki, mają duże uszy, jednak ich masywna budowa ciała jest zdecydowanie po pitbullu. Raczej będą one psiakami średniej wielkości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chihuahua
fot.Facebook

Nikt nie spodziewał się, że suczka wyda na świat tak niesamowite maluchy. Są przeurocze i nietypowe.

chihuahua
fot. Facebook

Szczeniaki zachwycały już od pierwszych dni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Bezdomny kot znalazł porzucone niemowlę. Ogrzewał je dopóki nie nadeszła pomoc
  3. Dlaczego kot udaje chleb? Kocia pozycja, która bawi do łez
  4. Suczka labradora urodziła największy miot w historii. Takiej ilości szczeniaków nie spodziewał się nawet weterynarz
  5. Niesamowite, jak wyglądają kociaki maine coon. Ich uszy robią prawdziwą furorę w internecie, żadna inna rasa takich nie ma
Poprzedni artykułNa zdjęciu ukryta jest niepokojąca twarz. Tylko 2% osób znajduje ją w mniej niż 30 sekund
Następny artykułAgnieszka Chylińska ostro o uczestnikach „Mam Talent”. Jej słowa mogą zaboleć
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.