Chihuahua mikroskopijnych rozmiarów spotkała na spacerze prawdziwego olbrzyma. Zadziorny charakter zwierzaka nie pozwolił mu przejść obok niego obojętnie! Czworonóg za wszelką cenę chciał się bawić, a odmowa i brak zainteresowania ze strony o wiele większego kolegi były dla niego niedopuszczalne.

Chihuahua to jedna z tych ras, która uznawana jest za najmniejszą na świecie. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów są niebywale żywiołowe, energiczne i charakterne. W tym maleńkim stworzeniu drzemie odwaga, której może pozazdrościć jej niejeden duży pies. Zwierzak, który w sieci stał się prawdziwą gwiazdą, jest najlepszym dowodem świadczącym o słuszności tych słów.

Chihuahua spotkała ogromnego psa

W związku tym, że chihuahua bardzo skore do zabaw, różnica wzrostu między nim a napotkanym towarzyszem nie stanowiły dla niego żadnego problemu.

Co więcej, najwidoczniej na krótką chwilę zupełnie o tym zapomniał, ponieważ dog niemiecki dość szybko pożałował swojej obojętności.

Gołym okiem widać, że chihuahua nie zamierza się poddać i zrobi wszystko, by namówić go do wspólnych psot. Szczekanie, podbieganie i nieustanne zaczepianie łapką to tylko nieliczne techniki, które w tym celu zastosował malutki zwierzak.

Aby chociaż odrobinę dosięgnąć nowego przyjaciela zachowuje się jak prawdziwy akrobata, stając na dwóch łapkach.

Psy nie mogły się sobą nacieszyć

Filmik z udziałem malutkiego psiaka w mgnieniu oka stał się wirusowy, a liczba 3 milionów wyświetleń jest tego najlepszym dowodem. Internautom trudno było uwierzyć w brawurowe poczynania psiaka.

– Nie pamiętam, kiedy tak głośno się śmiałam. Chihuahua jest prawdziwą gwiazdą!- napisała jedna z kobiet.

– Po tych zwierzakach można spodziewać się dosłownie wszystkiego – dodała kolejna.

– Dobrze, że go nie pogryzła – spuentowała ostatnia.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.