Chihuahua wykazała się niesamowitym instynktem macierzyńskim i postanowiła otoczyć opieką dwójkę maleństw nienależących nawet do jej gatunku. Kolejny przykład na to, że zazwyczaj zwierzęta okazują się tymi o wielkich sercach. Ta suczka została przyrodnią mamą dla dwóch opuszczonych kociąt, całkowicie zaskakując swoją rodzinę.

Zanim Nikki na stałe wzięła pod swoje skrzydła suczkę Meggie, kobieta często zapewniała tymczasowy dom dla porzuconych zwierząt. Kiedy w jej domu na stałe zamieszkała chihuahua, kobieta na jakiś czas przestała się tym zajmować, ponieważ Meggie bywała bardzo zazdrosna. Jednak nawyk pomagania zwierzętom, które nie miały dla siebie miejsca, pozostał.

Chihuahua przygarnęła dwa kotki

Pewnego dnia, Nikki dostała telefon. Pod jednym z supermarketów w jej miasteczku, zostały znalezione dwa malutkie kotki, które potrzebowały domu zastępczego. Kobieta, która je znalazła, pracowała na pełen etat i nie byłaby w stanie się nimi na co dzień zajmować. Nikki postanowiła zaryzykować.

chihuahua
facebook.com/nicola.sheriff.1

Urocze kotki trafiły pod opiekę Nikki.

Obawiała się na początku, ja zareaguje jej młodziutka chihuahua, przyzwyczajona już do tego, że to ona jest rozpieszczanym „dzieckiem” w tym domu. Na całe szczęście, okazało się, że obawy Nikki były bezpodstawne. Już od pierwszej chwili jasne było, że suczka pokochała kocięta od pierwszego wejrzenia. Suczki wręcz nie można było od maleństw oderwać!

Zadziałał instynkt macierzyński

Od kiedy tylko kotki pojawiły się w domu, chihuahua została ich opiekunką. Zawsze spędza z nimi czas, bawi się i śpi wraz z nimi. Od razu można też poznać, że kocięta darzą ją pełnym zaufaniem i oczekują od niej opieki, ale też znajdują przy jej boku pocieszenie. Ich dobre dogadywanie się nie było jednak ostateczną niespodzianką.

Któregoś dnia Nikki została zawołana do kuchni przez syna. Stało się coś niezwykłego. Suczka, chociaż sama nigdy nie była w ciąży, karmiła kocięta własnym mlekiem. Kiedy Nikki to zobaczyła, zrozumiała, że jej chihuahua naprawdę była stworzona, żeby być mamą tych dwóch opuszczonych maluszków!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chihuahua
facebook.com/nicola.sheriff.1

Natychmiast ujawnił się instynkt macierzyński Meggie.

chihuahua
facebook.com/nicola.sheriff.1

Oba kotki od razu pokochały suczkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaki kot dla dziecka? Rasy kotów, które uznawane są za świetne dla najmłodszych
  2. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili dlaczego warto rozmawiać z kotem
  3. Otyły beagle ważył prawie 40 kg. Właściciele robią co mogą, by pomóc mu wrócić do zdrowia
  4. W parku znaleźli bezpańskiego szczeniaka. Miał na sobie wielki napis, który ich przeraził
  5. Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał

źródła: rsvplive.ie

Poprzedni artykułJeden z tancerzy rezygnuje z „Tańca z Gwiazdami”. Piątkowy występ stoi pod znakiem zapytania
Następny artykułMichał Szpak marzy o ojcostwie? „To jest trochę jak z posiadaniem psa”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego