Chihuahua zakochała się w swoim przyjacielu zupełnie innego gatunku! Gdy ich wspólne zdjęcia obiegły świat, natychmiast stały się popularne, a niektórzy nawet twierdzili, że nie mogą znieść na raz takiej ilości… słodyczy!

Chihuahua to najbardziej pożądane pieski przez amatorów miniaturek, ale to, że są aż tak drobne, nie odbiera im charakteru. Ta para przyjaciół pokochała się od pierwszego wejrzenia, a pieskowi nie przeszkadzało, że ma do czynienia ze zwierzakiem innego gatunku.

Chihuahua ma niezwykłego przyjaciela

Piesek trafił do ośrodka dla zwierząt zajmującego się zwierzakami z wadami wrodzonymi. Ma on wrodzone wodogłowie, przez co doskwiera mu niedowład tylnych nóg. Gdy psiak trafił do fundacji, poznał tam ptasiego przyjaciela, gołębia Hermana. Nikt nie przypuszczałby, że tych dwoje zwróci na siebie uwagę, a co dopiero polubi!

Gołąb Herman darzy chihuahuę o imieniu Lundy ogromnym uczuciem. Zwierzęta ciągle się przytulają, a Herman śpi z psiakiem w jego legowisku. Oczywiście potrafią się, ze sobą bawić. Piesek lubi podgryzać skrzydła gołębia. Pracownicy fundacji byli zachwyceni widokiem tych dwojga i postanowili podzielić się nim na swoim Facebooku. Post, który udostępnili, zyskał aż 5 milionów odbiorców i to w 24 godziny!

  1. Golden retriever, który wygląda jak jednorożec. Cały świat zakochał się w piesku z jednym uchem
  2. Pudel i labrador mają dzieci. Ich szczeniaki są bardzo duże i niezwykle piękne
  3. Husky podszedł do małego chłopca. Gdy tylko otworzył pysk, mama chwyciła za telefon

Urocza przyjaźń rozczula internautów

Internauci nie szczędzili słów wzruszenia i rozczulenia. Jedna z obserwujących post napisała, że fundacja powinna ostrzegać przed wyświetleniem tych zdjęć, gdyż kobieta nie była pewna, czy jest w stanie przyjąć tyle słodyczy naraz.

Przyjaźnie między różnymi gatunkami zwierząt, faktycznie się zdarzają. Najczęściej wówczas, gdy wychowują się razem i znają się od pierwszych swoich dni. Wtedy okazuje się, że instynkt jest drugorzędny w stosunku do uczuć. Według badań najważniejsze nie są różnice fizyczne, tylko, poczucie stada. W większości zwierzęta są stadne i jeśli mają poczucie przynależności do rodziny, gatunek gra drugorzędną rolę. 

 ZOBACZ ZDJĘCIA:

chihuahua
fot. facebook.com/ The Mia Foundation – Love For Mia

To zdjęcie rozczuliło mnóstwo internautów.

chihuahua
fot. facebook.com/ The Mia Foundation – Love For Mia

Te zdjęcia rozczulają wszystkich.

chihuahua
fot. facebook.com/ The Mia Foundation – Love For Mia

Przyjaciele nie odstępują siebie nawet na krok.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies został zatrudniony na lotnisku. Jego praca pomoże pilotom
  2. Suczka została znaleziona w śniegu przemarznięta. Gdy zajrzano pod nią, odkryto prawdziwy cud
  3. Owczarek niemiecki spotkał małego słonia. Właściciele bali się, ale nikt nie mógł przewidzieć takiej reakcji
źródło: tvn24.pl
Poprzedni artykułRestauracje, kawiarnie i bary zostaną zamknięte. Oficjalne stanowisko premiera
Następny artykułZnaki zodiaku, które są najbardziej zaradne. Nic nie jest w stanie ich zaskoczyć
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.