Chihuahua Charlie to mały pies, który nie boi się niczego. Odważny czworonóg nie zdaje sobie sprawy ze swojego wzrostu, nawet w obliczu zagrożenia życia. W obawie o życie małych kociaków Charlie zdecydował się stanąć na drodze dużemu, czarnemu psu. Wideo z obrońcą stało się hitem w sieci.

Psy rasy chihuahua często nie zdają sobie sprawy ze swojego niewielkiego wzrostu. Czworonogi zaczepiają inne psy czy ludzi. Wydaje im się, że wszystkich pokonają i nikt nie powinien wchodzić im w drogę. Pies Charlie poczuł się nawet na tyle odważnie w swojej skórze, że zdecydował się bronić małe kociaki. Nikomu nie pozwolił do nich podejść.

Chihuahua broni kociaków

Malutkie kotki spacerowały sobie po trawie. Mruczki miały dopiero kilka tygodni, nie były pilnowane przez swoją matkę. Maluchy czuły się jednak bezpiecznie, bo miały przy sobie chihuahuę Charliego. Czworonóg obronił je przed innym psem z gospodarstwa. Roxie nie miała szans w walce.

– Kiedy Roxie była ciekawa kociaków, Charlie stanął między nimi i nie pozwolił jej podejść – napisała autorka wideo.

Wideo hitem

Filmik z obrończym Charliem szybko stał się hitem w sieci. Obejrzano je blisko 3 mln razy. Internauci są zachwyceni postawą psa.

Roxie z pewnością nie chciała skrzywdzić kociaków, a była jedynie ciekawa małych istot. Charlie pozwolił jej obserwować tylko z boku. Pies musiał zastosować się do poleceń mniejszego kolegi.

Zobacz zdjęcia i wideo:

chihuahua
fot. youtube/ Nancy J/Brave Chihuahua protects Kittens!

Chihuahua nikomu nie pozwolił się do nich zbliżyć.

chihuahua
https://www.youtube.com/watch?v=vnF3MUhirsQ

Nawet swojemu koledze.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło – animalchannel.co, youtube.com