Chihuahua, który pokonał porywaczy. Dzięki brawurze małego bohatera, jego właścicielka jest bezpieczna. Maleństwo przyjęło serię kopniaków. To, co stało się z czworonogiem, rozdziera serce. Nikt nie spodziewał się, że można tak potraktować psa. 

Próbowano porwać właścicielkę małego chihuahua. Niewiarygodne, że tak mały pies obronił swoją panią. Ochronił ją własnym ciałem. Szczekał ile sił, by porywacze odpuścili. Nieproszeni goście nie dali za wygraną. Doprowadzili do druzgoczącego zakończenia tej historii. Gdyby nie pies, nie wiadomo jak potoczyłyby się losy kobiety. Historia poruszyła tysiące internautów.

Chihuahua — wielka odwaga w małym ciele

Gdy zaatakowano właścicielkę psa, pupil natychmiast ruszył do walki. Hałasował i ostrzegał, żeby odstraszyć intruzów. Ta rasa słynie z tego, że nie boi się nawet znacznie większych przeciwników. Porywacze brutalnie pobili małego chihuahua. Wymierzyli mu serię kopniaków, której nie wytrzymało małe stworzenie. Udało mu się odnieść sukces — jego właścicielka została uratowana. Niestety, maluch nie przeżył incydentu.

 

 

Internauci nie kryją wzruszenia

Na zdjęcie chihuahua i jego właścicielki zareagowało już 60 tysięcy osób, a udostępniono je, aż 86 tysięcy razy. Użytkownicy wyrażają swój podziw w komentarzach pod postem o psie i jego Pani. Fotografia jest drastyczna — widać zakrwawionego czworonoga na rękach kobiety, która odniosła liczne obrażenia w wypadku. Zapłakana właścicielka żegna dzielnego przyjaciela. 

Internauci piszą o bezgranicznej miłości zwierzaków do swoich rodzin, o wierności i oddaniu. Właściciele psów rasy chihuahua potwierdzają, że rasa ta jest nieustraszona. Składają kondolencje i wyrażają swój ból po stracie czworonoga. Jedna z kobiet komentuje – „nie ma większej miłości, niż ta, która poświęca życie, żeby ocalić inną”

Nikt Cię już nie skrzywdzi

Mimo tego, że właścicielka jest dumna ze swojego chihuahua, na pewno odczuwa niewyobrażalny ból po jego stracie. Dla osób kochających zwierzęta nie ma nic smutniejszego niż odejście wieloletniego przyjaciela. Ten mały aniołek patrzy z nieba i pilnuje swojej właścicielki. Miłość jak ta, czysta i bezinteresowna, przetrwa wieki. 

Zobacz zdjęcia:

chihuahua
unsplash.com — Raphael Maksian

Maleńki psiak zachował się brawurowo.

chihuahua
unsplash.com — Angelina Litvin

Mimo małych rozmiarów obronił swoją właścicielkę przed porywaczami.

chihuahua
facebook.com – Firulais

Ogromna miłość przezwycięży największe zło.

Zobacz też: 

  1. Jak uspokoić psa podczas burzy? 6 wskazówek, które pomogą tobie i pupilowi
  2. Kobieta jedzie ruchliwą autostradą. Nagle z samochodu przed nią ktoś wyrzuca na drogę małego kotka
  3. Nos kota był w opłakanym stanie. Mężczyzna był zszokowany, gdy zobaczył go z bliska
  4. Mały kotek został rzucony z całej siły na beton zaraz po urodzeniu. Później stało się coś niezwykłego
  5. Ile kosztuje czipowanie psa, gdzie je wykonać i co nam daje? Pakiet niezbędnych informacji
  6. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  7. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność

Źródło: facebook.com/Firulais

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułDo obsady serialu ”Przyjaciółki” dołączył przystojny aktor! Kogo zobaczymy w hicie Polsatu?
Następny artykułJak odmłodzić się o 10 lat? 10 sztuczek, które odmłodzą cię w kilka chwil
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.