Chłopak Roksany Węgiel nie mógł spotykać się z nią ze względu na odległość i ogromną ilość pracy. Nastoletnia piosenkarka sama również często koncertuje, dlatego ich drogi dość szybko się rozeszły. Fani gwiazdy bez przerwy zasypują ją pytaniami o nową miłość, a ta postanowiła w końcu odpowiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Z kim jest Roksana Węgiel? To pytanie zadają sobie wszyscy fani 14-letniej piosenkarki. Doskonale wiedzą, że ona i jej poprzedni chłopak to już przeszłość i zastanawiają się, czy w życiu ich idolki pojawił się ktoś nowy. Ona sama nie komentowała żadnych spekulacji, ale w końcu postanowiła odnieść się do tego tematu.

Roksana Węgiel: chłopak

Poprzedni chłopak Roksany Węgiel to piosenkarz o amerykańsko-białoruskich korzeniach. Para poznała się podczas Eurowizji Junior w Mińsku, gdzie od razu wpadli sobie w oko. Później udało im się spotkać w Warszawie, ale ich związek nie trwał długo. W lipcu Roxie przyznała, że nie są już razem.

chłopak
instagram.com @danielyastremski

Od tamtej pory fani piosenkarki zastanawiali się, czy będzie chciała szybko rozpocząć nowy związek i ulokować uczucia w kimś, z kim będzie mogła się częściej widywać. Łączono ją z kilkoma osobami, ale młoda gwiazda nie chciała komentować medialnych doniesień. Teraz oficjalnie powiedziała, czy jest z kimś w związku.

Z kim jest Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel jest singielką! 14-letnia gwiazda wyznała prawdę, gdy niedawno odpowiadała na pytania fanów. Na jej InstaStories padła w końcu odpowiedź na kwestię nurtującą tysiące internautów, co jest radosną nowiną dla jej wielbicieli. Roksana nie ma czasu na związki i nawet niewielka odległość nie ułatwiłaby sprawy.

-I tak nie spotykalibyśmy się, nawet gdyby Daniel mieszkał blisko mnie. Ja cały czas jestem w rozjazdach, on też ma swoje aktywności – mówiła w rozmowie z Plotkiem.

chłopak
instagram.com/roxie_wegiel

Poza wieloma koncertami w ciągu roku piosenkarka ma też przecież naukę. Niedawno rozpoczęła naukę w liceum, ale tylko do końca semestru będzie chodziła do szkoły, bo już niedługo zacznie edukację domową. W jej życiu wkrótce pojawią się zupełnie nowe obowiązki. Mama Roksany już wkrótce urodzi kolejne dziecko, a dumna siostra nie może doczekać się zajmowania maluchem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Aleksandra Kwaśniewska w towarzystwie Natalii Kukulskiej. Pokazały nietypowe zdjęcia
  3. Syn Magdy Gessler opublikował zdjęcie z tatą. „Jesteś odbiciem lustrzanym”
  4. Irena Karel nazywana była polską Brigitte Bardot. Dziś ma 76 lat i wciąż zachwyca urodą
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułNaukowcy ustalili, ile zdjęć właściciele kotów robią swoim pupilom każdego dnia. Rocznie to ponad 2.5 tysiąca zdjęć
Następny artykułUwielbiany aktor był ciężko chory. Przez lata nie miał o tym pojęcia, diagnoza go przeraziła
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.