Chłopak, który został wyrzucony z imprezy, postanowił odegrać się na niegościnnych organizatorach. Wiedząc, jak słodki smak ma zemsta, zrobił coś, czego nikt nie mógłby się spodziewać. Jego pochopne zachowanie o mały włos nie zabiło wszystkich uczestników domówki. Za swoje poczynania poniesie srogie konsekwencje.

22-latek najprawdopodobniej nie mógł pogodzić się z faktem, że znajomymi wyprosili go z imprezy w mieszkaniu. Zemsta, której dokonał, mogła zakończyć się prawdziwą tragedią. Chłopak przez swoją kreatywność pod wpływem alkoholu musi liczyć się ze sporymi problemami. Niepodważalne jest, że jego znajomi takiego zakończenia imprezy nie byli w stanie przewidzieć.

Chłopak został wyrzucony z imprezy 

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na warszawskim Żoliborzu. Pijany chłopak został wyproszony z imprezy. Nie wiadomo dlaczego organizatorzy zdecydowali się na taki krok, ale ich decyzja niebywale go rozwścieczyła.

Chłopak
unsplash.com @johnarano

Pijany imprezowicz został wyproszony przez organizatorów. 

22-latek poczuł się na tyle urażony, że imprezę zdecydował opuścić i iście gwiazdorskim stylu. Chłopak podłożył na wycieraczce ogień, wywołując tym samym pożar. Płomienie na tyle szybko rozprzestrzeniały się, że całkowicie uniemożliwiły opuszczenie mieszkania pozostałym gościom.

– Doszło do zadymienia oraz uszkodzenia pomieszczeń. Pożar został szybko ugaszony. Nikomu nic się nie stało – wyjaśniła asp. Kamila Szulc z warszawskiej policji na Żoliborzu.

22-latek był pijany

Funkcjonariuszom niemalże natychmiast udało się ustalić, kto jest sprawcą pożaru. Badanie wykazało, że młody chłopak miał ponad promil alkoholu w organizmie.

– Kiedy wytrzeźwiał, został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy zagrażającej życiu lub zdrowiu wielu osób – dodała asp. Kamila Szulc.

Jak sam przyznaje, zemścił się, ponieważ znajomymi wyprosili go z imprezy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chłopak
unsplash.com @andrewtneel

22-latek postanowił się zemścić. 

Chłopak
unsplash.com @jentheodore

Mało brakowało, by doszło do tragedii. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Wysłała mężowi swoje zdjęcie. Przez jeden szczegół wniósł pozew o rozwód
  3. Znalazła porzucone w trawie niemowlę. Kiedy odsłoniła kocyk, zamarła
  4. Kilka minut po porodzie lekarz zorientował się, że popełnił błąd. Mógł się zdobyć tylko na przeprosiny
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
Poprzedni artykułNiesłysząca kobieta komunikuje się ze swoim psem, który również nie słyszy. Ta historia wzruszy was do łez
Następny artykułChciały powiększyć biust żelem Aquafilling. Wiele z nich trafiło do szpitala, teraz walczą o powrót do zdrowia
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.