Chłopak pociągnął za stanik koleżankę z klasy i rozpiął go. Nauczyciel nie zwrócił mu uwagi, dlatego dziewczyna wzięła sprawy w swoje ręce i zrobiła coś, czego grono pedagogiczne jeszcze nie widziało. Jej reakcja wbiła w osłupienie nauczycieli, ale dopiero później wydarzyło się coś jeszcze bardziej zaskakującego.

Chłopak nie widział nic złego w tym, co robił swojej koleżance. Choć wielokrotnie zgłaszała to nauczycielowi, to uczeń wciąż mógł czuć się bezkarny. Gdy nie miała już siły i czuła, że jej prywatność kolejny raz została naruszona, zrobiła coś, co wywołało w szkole skandal. Dyrekcja musiała powiadomić jej matkę.

Chłopak rozpiął koleżance stanik

Choć takie zachowanie powinno być niedopuszczalne, a w dodatku do zdarzenia doszło w trakcie lekcji, to nauczyciel nie zareagował stanowczo i kazał dziewczynie ignorować chłopaka. Kiedy zrozumiała, że musi bronić się sama, z całej siły uderzyła go w twarz. Cała szkoła została postawiona na nogi, a dyrektor przez długi czas próbował dodzwonić się do matki uczennicy.

chłopak
fot. javier trueba, unsplash.com

Kobieta pracowała jako pielęgniarka i nie była w stanie odebrać telefonu. Zajmowała się skatowanym dzieckiem i rozmawiała z policją. Dopiero gdy wychowawcy zadzwonili na recepcję, usłyszała, że ma natychmiast przyjechać do szkoły. Była zmuszona porzucić swoje zawodowe obowiązki i ruszyła w drogę.

Matka uczennicy została wezwana do szkoły

Na miejscu kobieta dowiedziała się, co tak naprawdę się wydarzyło. Gdy wszyscy liczyli na to, że zacznie krzyczeć na córkę i przepraszać ucznia oraz jego rodziców, ona zaskoczyła wszystkich. Zapytała, czy została oderwana od pacjentów po to, aby chłopak mógł wyrazić skruchę i nie został oskarżony o molestowanie. W gabinecie zapadła cisza, a matka zwróciła się wtedy do nauczyciela. Pytała, dlaczego nie powstrzymał chłopaka i czy sam chciałby być na miejscu jej córki, która w szkole powinna czuć się bezpiecznie.

chłopak
fot. Artem Maltsev, unsplash.com

Rodzice chłopaka wyglądali na zawstydzonych. Kobieta dalej tłumaczyła, że córka nie dostała pomocy od dorosłych i sama broniła się przed napastowaniem, bo nie chciała, aby obca osoba ją dotykała. Matka zagroziła, że jeśli sytuacja się powtórzy, sprawa o napaść na tle seksualnym trafi na policję. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Jak się ubrać do samolotu zimą? Praktyczność i wygoda
  3. „Piękny dom, zdrowe dzieci, drogie samochody, a pod ubraniem jestem cała w siniakach. Boje się odejść, nigdy nie pracowałam”
  4. Jak się ubierać do filharmonii? Najważniejsze zasady i ponadczasowe rozwiązania
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
 
Poprzedni artykułKinga Rusin pokazała gorące zdjęcie. Fani: „Jesteś kobietą totalną!”
Następny artykułNiektóre osoby są szczególnie narażone na smog. Naukowcy alarmują, dowiedź się, czy jesteś w grupie ryzyka
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.