Chłopak po powrocie do domu odkrył, że na jego łóżku znajdują się małe stworzonka. Nie miał pojęcia, co to jest. Postanowił jednak zaopiekować się maleństwem, z którego po kilku tygodniach zaczęło wyrastać niewiarygodne zwierzę. Ciężko uwierzyć w finał tej historii. 

Cała nietypowa sytuacja miała miejsce pewnego mroźnego marcowego poranka, cztery lata temu. Zdziwiony chłopak, kiedy powrócił do swojego mieszkania, odkrył na poduszce małą stertę gałązek oraz liści, a w nich dwa tajemnicze, malutkie stworzonka. Jak do tego doszło?

Zaskoczony chłopak 

Okazało się, że przed wyjściem do pracy chłopak zapomniał o zamknięciu okna. Najwyraźniej sprytny zwierzak, stwierdził, że łóżko mężczyzny to idealne miejsce na poród! Zaskoczony mężczyzna zadzwonił po pomoc i wciąż liczył, że po maleństwa wróci ich mama. Christina i Michael, którzy pojawili się na miejscu, rozpoznali, że słodkie stworzonka to nic innego jak małe wiewiórki!

Mama wiewiórka jednak nie wracała do dzieci. Najwyraźniej była zbyt zajęta szukaniem materiałów do gniazda. Wszyscy zaczęli się niepokoić, gdyż szanse na przeżycie maluchów bez mamy z minuty na minute były coraz słabsze. Niestety, jednego ze zwierzaków nie dało się uratować.

Dzielna Calineczka

Zagrożona była również druga z małych wiewiórek. Christina i Michael postanowili adoptować zwierzaka i zrobić wszystko, by przeżyła. Calineczka — bo tak nazwali stworzenie, była zdana jedynie na swoich opiekunów, którzy karmili ją butelką i sprawdzali jej stan.

Calineczka z każdym dniem nabierała sił, aż wyrosła na piękną wiewiórkę. Co więcej, nie w głowie jej skoki i wybryki! Kiedy właściciele próbowali wyprowadzić ją do przedstawicieli jej rasy, Calineczka nie była z tego zadowolona. Nie lubi innych wiewiórek, odkurzacza i chłodu, za to kocha groszek, rukolę i awokado. Właściciele do tej pory dziękują, że chłopak zadzwonił właśnie po nich. Gdyby nie on Calineczka nie znalazłaby się w ich życiu, które dzięki niej, codzienne wypełnione jest uśmiechem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopak
instagram.com/little_thumbelina_girl

Calineczka jest gwiazdą Instagrama!

chłopak
instagram.com/little_thumbelina_girl

Chłopak i dziewczyna zyskali nową przyjaciółkę.

chłopak
instagram.com/little_thumbelina_girl

Jak widać, słodka wiewiórka uwielbia towarzystwo swojej ludzkiej mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródło:topniusy.eu

Poprzedni artykułZ czym nosić czapkę z daszkiem? Połącz wygodę z najnowszymi trendami
Następny artykułNie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.