Chłopak Julii Wieniawy to znany aktor? Gwiazda pojawiła się ostatnio na uroczystej gali plebiscytu Kobieta Roku Glamour. Początkowo rozpisywano się o kreacji, jaką wybrała aktorka na ten wieczór, jednak wszystkim umknęło uwadze, z kim pojawiła się na evencie. Julia Wieniawa wyszła z imprezy, w objęciach dobrze znanego wam aktorka. Czyżby aktorka ponownie się zakochała?

Życie miłosne Julii Wieniawy z pewnością nie jest nudne. Aktorka ma dopiero 20 lat, a na swoim koncie już dwa głośne, medialne związki. Była przez dwa lata związana z Antkiem Królikowskim, a ostatnim jej wybrankiem był Baron. Wszystko wskazuje na to, że w jej życiu pojawił się nowy chłopak. Para ma za sobą już pierwsze wspólne, publiczne wyjście. 

Z kim jest Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa oficjalnie od kilku tygodni jest singielką. Gwiazda przez ostatnie pół roku spotykała się z gitarzystą zespołu Afromental: Baronem, a jeszcze wcześniej, przez 2 lata była związana z Antkiem Królikowskim. Związek Julii Wieniawy z Królikowskim od początku wzbudzał wiele emocji, a to za sprawą sporej różnicy wieku. Aktor jest od niej starszy o 10 lat.

chłopak
instagram.com@juliawieniawa

Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu, para rozstała się pod koniec ubiegłego roku. Kolejnym medialnym wybrankiem gwiazdy okazał się o 15 lat straszy od niej Baron. Ich związek nie trwał jednak długo, bo skończył się zaledwie po kilku miesiącach. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda długo nie rozpacza po sercowych rozterkach i już znalazła szczęście u boku przystojnego aktora. 

chłopak
instagram.com@juliawieniawa

Julia Wieniawa z partnerem

Julia Wieniawa pojawiła się podczas uroczystej gali rozdania nagród Kobiety roku magazynu Glamour. Oczywiście zrobiła niemałą sensację swoją stylizacją, przez co mogło umknąć wszystkim najważniejsze. Aktorka pojawiła się na imprezie u boku nowego chłopaka. Towarzyszył jej Maciej Musiałowski, którego widzowie świetnie znają z serialu Diagnoza, czy Druga Szansa.

Para wyszła razem w objęciach i nie spuszczała się z oka. Czy Maciej Musiałowski to nowy chłopak Julii Wieniawy? Tego jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne. Para świetnie się dogaduje i widać pomiędzy nimi chemię. Jak tylko aktorka skomentuje medialne pogłoski na temat jej domniemanego związku, z pewnością o tym napiszemy.

chłopak
instagram.com@maciejmusialowskiart

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest rozczarowana ostatnim odcinkiem TzG. „Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem”
  3. Edyta Górniak i Cleo wciąż się nie pogodziły. Konflikt skomentowała nawet Kasia Nosowska
  4. Weronika Rosati przemawiała na Kongresie Kobiet. Przerwała jej była partnerka Roberta Śmigielskiego
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą