Chłopak powinien dostać lżejszą karę, ponieważ zabił partnerkę z powodu tego, że czuł się odrzucony — tak argumentuje obrona gwałciciela i mordercy, który zabił swoją byłą dziewczynę. 24-latka, która marzyła o wielkim, pięknym ślubie, zostanie pochowana w sukni ślubnej. Mężczyzna odebrał jej możliwość, by kiedykolwiek ją założyła.

Kamila miała 24-lata i właśnie skończyła studia. Wróciła do rodzinnego miasta, by mieszkać blisko ukochanych mamy, babci i młodszej siostrzyczki. Dziewczyna od mamy dostała mieszkanie. Była radosna, pełna energii, znajomi mówili o niej tylko w superlatywach. Jej były chłopak przerwał jej życie, dokonując na niej brutalnego mordu, ponieważ dziewczyna z nim zerwała.

Zabił ją były chłopak

Kamila z Arturem spotykała się ku niezadowoleniu swojej mamy. Kobiecie nie podobało się, że mężczyzna, dużo starszy od jej córki często chodzi pijany, często kłóci się z dziewczyną. Jednak Kamila za każdym razem mu wybaczała. Aż któregoś razu tego nie zrobiła.

Dziewczyna dowiedziała się właśnie, że jej partner wiele rzeczy przed nią ukrywał. Na przykład niepokojące informacje o swojej przeszłości, takie jak to, że był niejednokrotnie karany, za włamania kradzieże. Kamila czuła się niekomfortowo z tym, że mężczyzna ją oszukał i zerwała z nim definitywnie. Artur nie przyjął tego najlepiej.

Nie groził, ale nie dawał spokoju

Ciągle dzwonił, ciągle pisał — chciał, żeby dziewczyna do niego wróciła. On jednak była nieugięta. Dlaczego tego dnia wpuściła go do mieszkania, tego nikt nie wie. Jej mama sądzi, że mógł powiedzieć, że przyszedł po swoje rzeczy, albo oddać pieniądze. Uderzył ją czymś ciężkim w głowę. Zakleił taśmą usta, związał ręce. Zgwałcił. Udusił poduszką. 

Znalazła ją następnego dnia jej matka. W lutym 2019 roku został skazany na dożywotnie pozbawienie wolności przez sąd w Jeleniej Górze. Obrona starała się o złagodzenie wyroku, jako że zbrodnia miała być popełniona „w afekcie”, ale sąd był nieugięty. Uznał to za odrażającą zbrodnię zasługującą na potępienie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gwałt
unsplash.com/@melwasser

Rodzina nie może pozbierać się po tym, co się stało. 

nastolatka
Fot.rawpixel.com

Nie mogą uwierzyć, że dziewczyna nie żyje. 

gwałt
fot. pexels

Gwałciciel i morderca dostał najwyższą możliwą karę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. „Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji”
  2. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  3. Najbardziej hojne znaki zodiaku. Bez wahania oddadzą innym wszystko, co mają
  4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  5. Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródła: gazetawyborcza.pl

Poprzedni artykułPies podszedł do kocicy i jej kociąt. Jego zachowanie zaskoczyło kocią mamę
Następny artykułŚwiąteczne piosenki. TOP 20 HITÓW na święta, które musisz znać!
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego