Chłopak, który znalazł się w kręgu osób zarażonych na koronawirusa, podzielił się swoimi doświadczeniami. Mimo młodego wieku miał równie poważne objawy co osoby starsze. Jak widać ta choroba może spowodować poważne spustoszenie także w młodym organizmie. 

Mieszkaniec Stanów Zjednoczonych, został kolejną ofiarą epidemii koronawirusa. Sytuacja w Ameryce Północnej, tak jak w innych rejonach świata jest bardzo poważna. Liczba osób zakażonych zwiększa się z dnia na dzień. Wśród nich są także młode osoby. 

Młody chłopak, opisuje swoje doświadczenia podczas choroby

Stany Zjednoczone w poniedziałek osiągnęły przerażający wynik 100 ofiar śmiertelnych wirusa COVID-19. Epidemia wciąż jest poważnym zagrożeniem, dotyka zarówno osoby starsze jak i młodsze. Jak widać, wiek nie ma tutaj znaczenia, gdyż konsekwencje w obu przypadkach są dramatyczne. 

Według danych Centers for Disease Control and Prevention co piąta osoba zakażona jest w wieku od 20 do 44 lat. Wśród nich jest młody chłopak, który jakiś czas temu zauważył znaczące zmiany w swoim stanie zdrowia. Choroba płuc, była tak uciążliwa, że chłopak nie był w stanie normalnie funkcjonować. 10 dni przed tym jak zdiagnozowano u niego zakażenie koronawirusa, pojawiły się pierwsze bóle głowy. Chłopak opisywał, że czuł się nadmiernie wyczerpany. W kolejnych dniach było już tylko gorzej, pojawiła się gorączka i poważne problemy z oddychaniem, którym towarzyszył ból klatki piersiowej oraz płuc. Młodzieniec skarżył się, że wysiłek sprawiała mu nawet zwykła rozmowa. 

– Myślałem, że umieran – pisał Bradley, na portalu twitter.com.

  1. Studentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła o pomoc mamę. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze
  2. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  3. Córka i ciężarna żona ministra środowiska mają koronawirusa. Wiadomo, w jakim są stanie

Koronawirus jest niebezpieczny także dla młodych osób

W internecie, radiu i telewizji powtarzano wielokrotnie, że koronawirus jest najgroźniejszy dla osób starszych. Podkreślano, że osoby młode, nawet jeżeli znajdą się w kręgu osób zarażonych, to przejdą tę chorobę zdecydowanie łagodniej. Z tym stwierdzeniem nie zgadza się młody chłopak, mieszkaniec Filadelfii, który przebieg choroby wspomina dramatycznie. 

– W życiu nie byłem tak chory – pisał młodzieniec na swoim profilu. 

Bradley trafił na OIOM, po tym jak desperacko próbował uzyskać od kogoś pomoc. Chłopak nie był w stanie normalnie funkcjonować, miał poważne problemy z oddychaniem. 

Michael Head, ekspert z Uniwersytetu w Southampton, podkreśla, że wirus COVID-19 jest groźny dla wszystkich. Wiek nie ma tutaj większego znaczenia. Przebieg choroby u każdego będzie inny, jednak jest to uwarunkowane poziomem odporności danej jednostki i stanem zdrowia. Nie jest regułą, że młodzi ludzie przejdą chorobę bezobjawowo. Wzmożona ostrożność obowiązuje nas wszystkich bez względu na to, w jakim wieku jesteśmy.

Apelujemy, by nie tylko ludzie starsi, ale również młodzi dbali o swoje bezpieczeństwo. Wszyscy jesteśmy narażeni na zarażenie koronawirusem, zatem nie bagatelizujmy wszelkich zaleceń, które mają nam pomóc, a nie utrudnić życie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

chłopak
fot. pixabay.com/OrnaW

Młody chłopak z Filadelfii został zarażony wirusem COVID-19.

chłopak
fot. pixabay.com/Syaibatulhamdi

Młodzieniec podkreślał, że przebieg choroby był dramatyczny. 

chłopak
fot. pixabay.com/vperemencom

Okazuje się, że koronawirus jest również niebezpieczny dla osób młodych.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziecko nie zaśnie bez pomocy dwóch ogromnych husky. Nagranie zwala z nóg, internauci oglądają je na okrągło
  2. Pilne ostrzeżenie GIS. Każdy powinien się z nim zapoznać
  3. Wojciechowska z partnerem ukrywali to przed mediami. Właśnie przekazano radosną nowinę
  4. Przepowiednie z „Kalendarza 12 zwierząt”. Został utworzony 2 tys. lat temu, dziś się sprawdza
  5. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: boredpanda.com, twitter.com

 

 

Poprzedni artykułFatalne doniesienia mediów, koronawirus wrócił do Wuhan. Wszyscy myśleli, że to koniec, ale jest nowy chory
Następny artykułWłoscy lekarze do porażającego nagrania ze szpitala dołączyli pilne ostrzeżenie dla całego świata. Każdy powinien je zobaczyć
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.