Lelum.pl > Nowości > ”Mój chłopak przyjaźni się z byłą dziewczyną. Nie potrafię tego zaakceptować, nienawidzę jej”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 25.10.2019 12:56

”Mój chłopak przyjaźni się z byłą dziewczyną. Nie potrafię tego zaakceptować, nienawidzę jej”

chłopak
Vera Arsic on Pexels

Chłopak Weroniki przyjaźni się ze swoją byłą. Dziewczyna nie potrafi tego zaakceptować. Nie tylko zazdrość odgrywa w tym dużą rolę, największym problemem jest osobowość Agaty. Kamil nie rozumie, o co chodzi jego ukochanej. Według niego ta sytuacja jest całkowicie normalna. W końcu ma prawo, przyjaźnić się z kim chce. Ta sytuacja źle wpływa na ich związek.

— Nie chcę wyjść na jakąś szaleńczo zazdrosną dziewczynę. Ufam Kamilowi i wiem, że by mnie nie zdradził. Ale jego znajomość z Agatą i tak wyprowadza mnie z równowagi. Wiem, dlaczego zerwali i uważam, że nie powinni kontynuować tej relacji. Dla jego własnego dobra. A chyba wiem, czego potrzebuje mój chłopak?

„Mój chłopak przyjaźni się z byłą”

Nikt nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji, w jakiej obecnie jest Weronika. Jej chłopak odmawia zakończenia znajomości ze swoją byłą dziewczyną. Uważa, że utrzymywanie kontaktu po zerwaniu jest oznaką tego, że oboje są dojrzali i potrafią przejść do porządku dziennego nad tym, co było kiedyś.

chłopak

Agata jest toksyczną osobą.

— Agata jest strasznie toksyczną osobą. Przez nią Kamil cały czas pakuje się w jakieś nieprzyjemne sytuacje. Boję się, że któregoś dnia to będzie coś naprawdę okropnego. Nie chcę, żeby stała mu się jakaś krzywda. On jednak uważa, że to tylko bezpodstawna zazdrość.

Toksyczny związek

Kiedy chłopak Weroniki był z Agatą, cały czas imprezowali i bardzo dużo pili. Według jego obecnej dziewczyny on wcale taki nie jest, tylko jego była cały czas naciskała na niego, żeby prowadzić taki tryb życia. Kiedy zszedł się z Weroniką, Kamil przyznał się jej, że zachowanie Agaty źle wpłynęło na jego stan.

— Kiedy się poznaliśmy, Kamil był na skraju załamania nerwowego. Mam wrażenie, że jego była teraz próbuje pogłębić jego problemy, żeby zemścić się za zerwanie. Jest naprawdę okropna, a Kamil to mój chłopak, kocham go i martwię się o niego… Nie mam pojęcia, co zrobić.

Wyobrażacie sobie być w takiej sytuacji? Jak byście ją rozwiązały?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopak

W związku Weroniki i Kamila dzieje się coraz gorzej.

chłopak

Chłopak uważa, że jego partnerka jest bezpodstawnie zazdrosna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Opiekunka zajmowała się bliźniakami. Ukryta kamera zarejestrowała, co z nimi robiła
  3. Panna młoda ubrała swojego syna w… sukienkę. Wszyscy zastanawiali się, dlaczego
  4. Nagrano, jak pracownicy domu spokojnej starości traktują podopiecznych. Rodzina natychmiast podjęła kroki
  5. Do szamponu dosypała szczyptę specyfiku, który jest w każdym domu. Opadła jej szczęka gdy spojrzała w lustro, 9 piorunujących trików
  6. 41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie