Chłopak chciał zaimponować, jednak jego żart skończył się tragicznie. 26-latek opublikował w Internecie nagranie, na którym liże produkty w supermarkecie i naśmiewa się z koronawirusa. Przestało być zabawnie, gdy zainterweniowały służby.

To miał być tylko niewinny żart i śmieszne wideo, wrzucone do sieci. W obliczu pandemii jednak nie ma miejsca na tego typu dowcipy. Przestrzeganie zasad higieny to podstawa, o którą apelują władze. Chłopak z pewnością nie spodziewał się takiego przykrego zakończenia. Po interwencji służb, jego los odmieni się na długo. Czy naprawdę było warto?

Chłopak żartuje z koronawirusa

26-letni Cody Pfister pochodzi z Warrenton w stanie Missouri na terenie Stanów Zjednoczonych, jak podaje Fakt. Kontrowersyjne wideo opublikował na swoim Snapchacie. Chłopak nakręcił kontrowersyjny filmik w supermarkecie Albermarle, na którym naśmiewa się z koronawirusa. Posunął się tak daleko, że zaczął lizać wszystkie produkty znajdujące się na półkach marketu. Nie pomyślał o tym, jak szeroki zasięg mają media społecznościowe i że nie wszystkim może spodobać się jego niesmaczny żart.

– Kto boi się koronawirusa? – drwi na nagraniu chłopak.

Do policji zaczęły napływać skargi z całego świata, wliczając w to Wielką Brytanię, Holandię czy Irlandię. Wszyscy potraktowali tę sprawę niezwykle poważnie i prosili o interwencję. To nie była pierwsza młoda osoba, która lekceważy skalę zagrożenia i szydzi z niej w sieci. Chłopak nie spodziewał się takiego zakończenia.

  1. Przełom w leczeniu koronawirusa. Z 20 pacjentów, 19 zostało wypisanych ze szpitala
  2. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza
  3. Czy można jeździć samochodem po mieście w kwarantannie? Odpowiedź będzie zaskoczeniem dla wielu

Nagranie skończyło się tragicznie

Okazało się, że Cody Pfister miał już wcześniej kłopoty z prawem. Chłopak 11 marca opublikował szokujące nagranie, już a dwa dni później został aresztowany przez policję. We wtorek został oskarżony o stwarzanie zagrożenia terrorystycznego. Przez swoją brawurę, możliwe, że spędzi kilka lat lub więcej w więzieniu.

Młodzieniec był już wcześniej skazany za kradzież i włamanie. Jego postawa jest mocno napiętnowana społecznie. Jeden z prezenterów telewizyjnych Piers Morgan powiedział w swoim programie Good Morning Britain, że mężczyźnie powinno odmówić się opieki zdrowotnej i wezwał do zamknięcia go w więzieniu, gdzie być może uda mu się skoncentrować swoje myśli.

ZOBACZ WIDEO:

Chłopak chciał zaimponować użytkownikom, ale jego brawura skończyła się tragicznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  2. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  3. Wszyscy się w niej kochali. Dziś ciężko uwierzyć, że to ona, operacje plastyczne zniszczyły jej twarz
  4. Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu. „Królowa życia” ma pilny apel do fanów, pokazała zdjęcia
  5. Komunia Święta we wrześniu zamiast w maju? Rodzice zaniepokojeni, kościół komentuje
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca „TOP Chefa”, był zakażony

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułWeterynarz zamknął się w klatce z pitbullem. Gdy zaczął jeść, stało się niewiarygodne
Następny artykułUwielbiany piosenkarz w żałobie. Zmarła bliska mu osoba, miała koronawirusa
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.