Chłopak, który z premedytacją zakasłał kobiecie prosto w twarz, szybko pożałował swojego zachowania. Jej reakcja bardzo go zdziwiła. Drugi raz już nie popełni tego błędu, a to, co go spotkało, powinno być przestrogą dla innych!
 
W dobie pandemii koronawirusa w trosce o zdrowie swoje i innych, każdy z nas powinien stosować się do odgórnie narzuconych zaleceń. Niestety, młody chłopak, który powinien znajdować się pod kwarantanną, postanowił nic sobie z tego nie robić i spowodował zagrożenie, z premedytacją kasłając kobiecie w twarz. Nie spodziewał się, jakie będą tego konsekwncje 
 
 
Chłopak złamał kwarantannę 
 
Chłopak z Zamościa złamał kwarantannę, tym samym narażając życie i zdrowie innych. 27-latek, który zaledwie kilka dni temu wrócił do Polski, postanowił odwiedzić swoją koleżankę. Kiedy sąsiadka dziewczyny zwróciła mu na to uwagę, ten w odzewie zakasłał jej w twarz. Nie przewidział jednak, jak ona na to zareaguje. 
 
 
Kobieta, której zdrowie zostało narażone, postanowiła nie zwlekać ani chwili. Natychmiast zgłosiła incydent, który miał miejsce w środę w nocy, na policję. Funkcjonariusze z zamojskiej komendy szybko podjęli interwencję w bloku przy ulicy Piłsudskiego. Okazało się, że chłopak nie po raz pierwszy zlekceważył zasady kwarantanny. Ku jego zdziwieniu, nie uszło mu to płazem. 
Areszt za złamanie kwarantanny
 
Kiedy mundurowi dotarli na miejsce zdarzenia, ustalili, że w bloku doszło do interwencji także poprzedniego dnia. Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony policji, 27-latek również wtedy został upomniany do przestrzegania zasad tak zwanej kwarantanny społecznej. 
 
Funkcjonariusze po ustaleniu szczegółów, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zatrzymali 27-latka. Młody chłopak w dniu wczorajszym został tymczasowo aresztowany za spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego. Zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
chłopak
fot. pexels.com Andrea Piacquadio

Mężczyzna słono zapłaci za swój głupi pomysł.

chłopak
Fot. zamosc.lubelska.policja.gov.pl

Chłopak, który złamał kwarantanne i z premedytacją kaszlnął kobiecie w twarz, został aresztowany. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: zamosc.lubelska.policja.gov.pl
Poprzedni artykułLekarze i personel medyczny pokazują ślady po odzieży ochronnej. Porażający widok
Następny artykułDawne wieczorynki były wspaniałe. Pamiętacie jeszcze piosenkę z „Pszczółki Mai”?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.