Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktorka przeżyła ciężkie chwile u progu kariery. Jej chłopak odebrał sobie życie
Robert Głowacki
Robert Głowacki 30.08.2019 16:49

Aktorka przeżyła ciężkie chwile u progu kariery. Jej chłopak odebrał sobie życie

matka
fot. screen YouTube Access

Chłopak znanej aktorki popełnił samobójstwo, gdy ta z nim zerwała. Mroczna tajemnica w związku gwiazdy wyszła na jaw. Była wtedy u progu światowej kariery. Jak śmierć byłego chłopaka wpłynęła na aktorkę?

Renée Zellweger była wielką gwiazdą kina lat 90., a jej rola w filmie Dziennik Bridget Jones stała się już niemalże kultowa. Jeszcze pod koniec ubiegłego wieku aktorka była związana z pewnym muzykiem, jednak ich relacja skończyła się tragicznie. Gdy Renée zdecydowała się skończyć związek, chłopak odebrał sobie życie. Mama nieżyjącego muzyka wspomina ten trudny czas.

Gdzie grała Renée Zellweger?

Renée Zellweger grała w wielu filmach i serialach, jednak to jej główna rola w filmie: Dziennik Bridget Jones zrobiła z niej światową gwiazdę. Mało kto wie, że kilka lat przed osiągnięciem światowego sukcesu gwiazda przeżyła koszmar. Zanim wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii była związana z muzykiem Simsem Eliisonem, basistą zespołu rockowego Pariah. Niesety ich związek skończył się tragicznie. 27-letni wówczas chłopak odebrał sobie życie, krótko po tym, gdy Renée Zellweger z nim zerwała.

Zabił się krótko po tym, jak z nim zerwała. Wiedzieliśmy, że Renée zrobi karierę, zawsze miała w sobie „to coś”. Chciała mieszkać na Florydzie, a on wolał zostać w Austin. To go dobiło. Nie zostawił nawet listu – wspomina matka muzyka w rozmowie z Daily Mail.

Chłopak aktorki popełnił samoboójstwo

Renée Zellweger bardzo przeżyła śmierć swojego byłego chłopaka, przez wiele lat nie mogła zbudować trwałego związku. Od tamtej pory regularnie wpłaca datki na założoną przez jego rodzinę, fundację, a wspiera muzyków z problemami psychicznymi.

Jak poradzić sobie z samobójstwem bliskiej osoby?

– Nie jest łatwo udzielić jednoznacznej, czy konkretnej wskazówki, jak można poradzić sobie z tak wielką tragedią, jaką jest utrata bliskiej osoby. Każdy z nas inaczej zareaguje w tak trudnej sytuacji, więc naturalne jest, że każdy potrzebuje innego wsparcia. Warto o pomoc poprosić psychologa lub psychoterapeutę, który najlepiej dopasuje odpowiednią metodę, która pomoże pozbierać się po utracie najbliższej osoby, która odebrała sobie życie- mówi osoba z poradni psychologicznej.

– Często pomocne bywają (jednak nie zawsze i dopiero po jakimś czasie od śmierci) rozmowy na temat osoby, która odeszła i jej decyzji o odebraniu sobie życia. To pomoże w pewien sposób powoli oswajać się ze stratą. Przyjąć temu będzie również kontakt z przyjaciółmi, bliskimi osobami. Lepiej nie rezygnować z pracy, czy szkoły jednak należy dać sobie czas i nie wzbraniać się od smutku, złości, czy płaczu. Samobójstwo bliskiej osoby to bardzo delikatny temat i każdy radzi sobie z nim inaczej- podsumowuje terapeutka.

Istnieją również bezpłatnie telefony zaufania, dzięki którymi możemy skontaktować się anonimowo ze specjalistą i uzyskać pomoc. Oto przykładowy z nich: tel: 116 123

Zobacz zdjęcia Renée Zellweger:

Chłopak

Były chłopak Renée Zellweger popełnił samobójstwo.

Chłopak

Aktorka bardzo przeżyła jego śmierć.

Chłopak

Renée Zellweger zasłynęła rolą w filmie Dziennik Bridget Jones.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu przez problemy z cerą. Teraz każda z nich bryluje w towarzystwie. ich sposób na idealną cerę zawstydził dermatologów
  2. Małgorzata Rozenek otworzyła niespodziewany biznes. Powód? Wzruszający
  3. Anna Kalczyńska wzruszająco o Piotrze Woźniak-Staraku. Opowiedziała niesamowitą historię
  4. Pamiętacie serial „Zatoka serc”? Aktorzy tej kultowej produkcji ginęli w tajemniczych okolicznościach
  5. Znamy pierwszych uczestników „Ameryka Express”! Kto weźmie udział w wyścigu?
  6. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  7. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości

źródło: fakt24.pl