Jedna z najpopularniejszych par z programu Chłopaki do wzięcia niedawno powitała na świecie nowego członka rodziny. Joanna Wielocha i Ryszard „Szczena” Dąbrowski zostali rodzicami. Znamy płeć oraz imię dziecka, dumny tata pochwalił się zdjęciem w mediach społecznościowych. Okazuje się, że to nie pierwsza pociecha Ryszarda. Pierwszym podobno się nie opiekuje – wynika ze słów internautki.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski z programu Polsat Play Chłopaki do wzięcia odnalazł miłość, a teraz doczekał się również syna. On i Joanna dali mu na imię Marcel. Podobny do któregoś z rodziców? Niektórzy internauci nazywają go „klonem taty”. Jednak jedna z internautek zdradziła nieznane fakty.

Para z programu Chłopaki do wzięcia została rodzicami

W mediach społecznościowych Ryśka znanego z programu Chłopaki do wzięcia zawrzało, kiedy Szczena dodał zdjęcie maluszka. Okazuje się, że on i Asia doczekali się synka.

Fani od razu ruszyli z gratulacjami. W końcu nie mogli przejść obojętnie obok takiej nowiny. W komentarzach zaroiło się od słów gratulacji oraz życzeń wytrwałości, niektórzy zauważali, że mały jest niezwykle podobny do swojego taty.

O kilka słów pokusiła się również babcia chłopca, a mama Ryszarda, którą również widzieliśmy w programie. Teresa Dąbrowska napisała:

Najpiękniejsze mój kochany wnuczek kocham ich – i dodała emotikon z buzią, która przesyła całusa. Na taki gest ostro zareagowała jedna z internautek.

A co z pozostałymi wnukami ich już Pani nie kocha? – odpisała, a dalej zdradziła nieznane dotąd fakty.

Ryszard z programu Chłopaki do wzięcia nie zajmuje się dzieckiem?

Tym samym internautka zdradziła, że Marcel to nie jest pierwsze dziecko, którego doczekał się Ryszard. W komentarzu dodała, że osobiście zna matkę drugiej pociechy Szczeny, a ta opowiedziała jej o nieprzyjemnej sytuacji, do której miało dojść.

Może dlatego, że znam matkę drugiego dziecka osobiście i wiem, że Szczena i jego matka mają dzieciaka w d****. Jak przyjechała z młodym do Szczeny to Tereska nawet jej drzwi nie otworzyła – zdradziła kobieta.

Może ma powód? Przestańcie się mieszać w życie innych ludzi tylko zajmijcie się sobą najlepiej – dociekała inna kobieta, która weszła z pierwszą w dyskusję.

W dodatku to nie pierwsza internautka, która zdradziła podobną rzecz. W komentarzu poniżej również można znaleźć informację, że Ryszard ma już jedno dziecko:

Z niego ojciec taki ze szkoda słów. Już jedno ma dziecko i ma w d****. Szkoda, że to dziecko będzie cierpieć – stwierdza inna kobieta.

Z kolei inni użytkownicy Internetu martwili się o warunki mieszkaniowe, przemoc oraz nadużywanie alkoholu w rodzinie, do którego, ich zdaniem, ma dochodzić w domu Szczeny. Nieporządek w mieszkaniu mogliśmy zaobserwować podczas kolejnych odcinków programu.

Co o tym myślicie? Wierzycie, że Szczena ma drugie dziecko, którym się nie zajmuje? Jak na razie nie ma na to żadnych dowodów, oprócz paru słów zaniepokojonych i rozzłoszczonych internautek.

Zobacz zdjęcia:

 

Ryszard i Asia z programu Chłopaki do wzięcia doczekali się synka.

chłopaki do wzięcia
fot. facebook.com/ryszard.dabrowski.54

Babcia chłopca również postanowiła napisać parę słów.

chłopaki do wzięcia
fot. facebook.com/ryszard.dabrowski.54

Nie spodobało się to jednej z internautek, która wyjawiła, że Szczena ma jeszcze drugie dziecko, którym się nie interesuje.

chłopaki do wzięcia
fot. facebook.com/ryszard.dabrowski.54

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: facebook.com

Poprzedni artykułSzczere wyznanie Iwony z „Sanatorium Miłości”. Uczucie to nie jedyne co połączyło parę
Następny artykułZaskakujące fakty o Jarosławie Kaczyńskim. Był oczkiem w głowie swojej mamy
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl