Rysiek Dąbrowski, znany jako Szczena z „Chłopaków do wzięcia”, niedawno został ojcem. Zewsząd spływają jednak komentarze, że nie nadaje się on do tej roli i dziecko nie będzie dorastało w dobrych warunkach. Świeżo upieczony ojciec postanowił zamieścić w mediach społecznościowych znaczący komunikat. 

 „Chłopaki do wzięcia” to program ukazujący życie mężczyzn, mieszkańców wsi i małych miasteczek, w kontekście ich wyludniania i trudnej sytuacji materialnej. 

Jednym z bohaterów był Ryszard Dąbrowski zwany Szczeną. Pokazywano m. in. jego życie z wieloletnią partnerką, Joanną Wielochą, które w serialowej optyce nie wyglądało na szczęśliwe. 

Joanna rok temu postanowiła skorzystać z okazji i poddać się metamorfozie – zaczęła się malować i inaczej ubierać, skorzystała też z zabiegów medycyny estetycznej. Twierdziła wtedy, że chce odciąć się od dawnego towarzystwa.

Niedługo później wróciła do Szczeny. Jakiś czas temu para poinformowała, że spodziewa się dziecka, a teraz wiadomo już, że przyszło ono na świat.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 „Chłopaki do wzięcia”: urodził się mały Marcel. Szczena wydał komunikat

Szczena poinformował w mediach społecznościowych, że na świat przyszedł mały Marcel, syn jego i Joasi. Pod jego postem nie brakło jednak nieprzychylnych komentarzy. 

Sława, którą nabyli dzięki show Polsatu „Chłopaki do wzięcia”, tym razem okazała się zgubna. Przede wszystkim internauci zwracali uwagę na warunki bytowe obojga oraz ich styl życia – mieszkanie w rozsypującym się domu matki Dąbrowskiego, częste kłótnie pary i wszechobecny alkohol. 

Najpierw zareagowała Wielocha. Na swoim Facebooku ostro odpowiedziała na jeden z nieprzychylnych komentarzy. 

– Czy ten maluszek będzie wychowywał się w tych warunkach mieszkaniowych, które zostały pokazane w programie?  pytała internautka.

– Co ciebie to obchodzi, ciekawska jesteś w ch*j, zajmij się swoim życiem, a nie w nasze życie wchodzisz. Nie masz nic do roboty, żegnam – odpowiedziała Wielocha.

Teraz komunikat wydał Szczena. 

Witam wszystkich tych, którym żal d*pę ściska i życzę wam tego samego, czego mi życzycie. Pamiętajcie, że karma wraca i to bardzo szybko, a moim normalnym znajomym bardzo dziękuję za miłe komentarze. Pozdrawiam – napisał. 

Chłopaki do wzięcia
(screen) Facebook/ryszard.dabrowski.54

Źródło: facebook.com 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: