Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ,,Chłopaki do wzięcia”: Joasia i Szczena zostali rodzicami
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 14.02.2021 08:50

,,Chłopaki do wzięcia”: Joasia i Szczena zostali rodzicami

Chłopaki do wzięcia
Facebook/ryszard.dabrowski.54

Bohaterowie show Polsatu „Chłopaki do wzięcia”, Joasia i Szczena, pochwalili się narodzinami swojego syna, Marcela. W komentarzach zobaczyli jednak nie tylko zachwyty nad dzieckiem, ale również niedyskretne pytania. W pewnym momencie Joasia nie wytrzymała i odpowiedziała niektórym z zatroskanych.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski i jego wieloletnia partnerka, Joanna Wielocha, zostali rodzicami. Na świat przyszedł niedawno mały Marcel.

Joasia i Szczena zostali rodzicami

Szczena nie wydaje się wzorem cnót – przebywał wielokrotnie w więzieniu, czasem stosował przemoc wobec słabszych, często rozstawał się z Joasią i miał to uczynić również na niedługo przed ogłoszeniem przez kobietę, że ta jest w ciąży.

Joanna, jak stwierdziła, nie ufa żadnym testom, więc żadnego miała też nie wykonać. Krótko potem okazało się, że jej syn, mały Marcel, jest już na świecie.

Internauci skomentowali narodziny dziecka

W 2019 roku Joasia ogłosiła wielką metamorfozę – miała całkowicie odciąć się od warunków i osób, z którymi utożsamiano program. Przeszła zabiegi medycyny estetycznej, zaczęła się inaczej ubierać i miała nadzieję, na całkowite porzucenie dawnego towarzystwa.

W 2020 roku Wielocha i Szczena wrócili do siebie. Teraz małego Marcela prawdopodobnie będą wychowywali razem. Ze względu na swoje warunki bytowe, chcieli nawet zebrać pieniądze na remont domu matki Dąbrowskiego, w którym mieszkają. Fani obawiali się wtedy, że przepiją pieniądze.

Przez lata para pokazywała, że mieszka w kiepskich warunkach, czasem na wizji widywano również Asię z podbitym okiem, oboje również często się kłócili. Internauci postanowili zapytać, czy to na pewno dobre warunki dla dziecka.

Alkoholizm, recydywa, patologia, brak podstawowych warunków do rozwoju dziecka. Szkoda malucha – pisali.

Dumni byliście jak cholera, że chlejecie dyktę, do roboty żadne się nie garnęło, a w domu bałagan i brud! – dodawali inni.

Kiedy jeden z Internautów spytał o warunki mieszkaniowe, Joasia nie wytrzymała.

Czy ten maluszek będzie wychowywał się w tych warunkach mieszkaniowych, które zostały pokazane w programie? – zapytano.

Co ciebie to obchodzi, ciekawska jesteś w ch*j, zajmij się swoim życiem, a nie w nasze życie wchodzisz. Nie masz nic do roboty, żegnam – odpisała rozeźlona.

Chłopaki do wzięcia

Czy Joasia i Szczena będą dobrymi rodzicami dla Marcelka? Dla mężczyzny jest to szansa na odkupienie – ma już dziecko z innego związku, którego prawie w ogóle nie widuje. Może to przekona go do bycia dobrym ojcem?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [plotek.pl]