Chłopaki do wzięcia to był niegdyś prawdziwy hit Polsatu. Jednym z najpopularniejszych bohaterów reality show był Maciej Kozłowski, który zgłosił się tam ze swoim bratem bliźniakiem. Alex, bo tak od początku przedstawiał się jeden z uczestników, poniekąd wycofał się z branży, ale swoje życie dalej relacjonuje na Instagramie. Wszystkich może zszokować wiadomość, jak obecnie wygląda i kim jest!

Dzięki reality show Chłopaki do wzięcia poznaliśmy niezwykłą osobowość Alexa. Mężczyzna po emisji programu zyskał grono fanów, które nie opuszcza go po dziś dzień. Na Instagramie Alex obserwuje dziś prawie 6000 osób. 

Kim jest Alex z Chłopaki do wzięcia?

32-letni Maciej Kozłowski, który od samego początku przybrał pseudonim Alex, dziś żyje jako kobieta. Choć teoretycznie wycofała się z branży telewizyjnej, nadal próbuje wybić się w show-biznesie.

Alex obecnie przedstawia się w sieci jako Alexandra Natalie Boykov. Twierdzi również, że jest aktorką. Jeszcze niedawno w planach Alex miała zupełnie inną karierę – chciała bowiem zostać wokalistką.

  1. Rafał Trzaskowski pokazał intymne zdjęcie. Nikt się nie spodziewał, nagle po prostu je wyjął
  2. Włóż do papierowej torebki kilka pomidorów i jedno jabłko. Efekt cię mocno zaskoczy, nigdy nie z tego nie zrezygnujesz
  3. Zepsuł całe wesele. Wszyscy komentowali wyłącznie wygląd mężczyzny ze zdjęcia

Alex z Chłopaki do wzięcia

Alex, a raczej Alexandra nie stroni od udzielania się w sieci. Na swoim Instagramie często chwali się zabiegami, którym się poddaje oraz na bieżąco informuje, gdzie można go zobaczyć. Aktorka miała nawet swój mały epizod znanym serialu Malanowski i partnerzy.

Okazuje się, że to jej nie wystarcza. 16 czerwca gwiazda ogłosiła, że za 5 lat ma zamiar ubiegać się o stanowisko prezydenta, a jej hasłem wyborczym będzie: Każdy z nas w tym kraju ma coś do powiedzenia. Co o tym myślicie? 

Niedawno pisaliśmy także o gwiazdorze Polsatu, którego życie również diametralnie się zmieniło. Niestety, nie na lepsze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopaki do wzięcia
Fot. instagram.com/alexandra_natalie_boykow/

Alex z Chłopaki do wzięcia żyje jako kobieta.

chłopaki do wzięcia
Fot. instagram.com/alexandra_natalie_boykow/

Alexandra aspiruje do zostania aktorką. 

 Za 5 lat planuje również kandydować na prezydenta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zadziwiające sceny w Gościu Wiadomości. Prowadząca kompletnie się nie spodziewała, nerwowo przerwała rozmowę
  2. Prawie 200 zachorowań nad morzem. Nie chodzi o koronawirusa, trzeba bardzo uważać
  3. Dramat w rodzinie Pascala Brodnickiego. Gwiazdor TVN w żałobie, stracił najbliższą osobę
  4. Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka
  5. Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej. Fani niczego się nie spodziewali
  6. Wielkie święto w rodzinie Adama Małysza. On i żona przekazali wspaniałą informację, fani ślą gratulacje

Źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułPamiętacie piękność ze zdjęcia? Po kilkudziesięciu latach wciąż jej uroda powala na kolana
Następny artykułWrzucasz cukier do herbaty przed czy po zalaniu? Okazuje się, że kolejność zmienia wszystko, większość popełnia błąd
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.