Lelum.pl

fot. kadr z programu Dżentelmeni i wieśniacy

Do sieci wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”. Co on wyrabia? Żadne słowa nie opiszą scen z wideo

27 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Kwaterkiewicz

Rysiek Szczena to prawdziwa gwiazda programu Polsatu. Chłopaki do wzięcia stali się dla niego gruntem to niezwykłej sławy. Filmik, który trafił do sieci, potwierdza, że Ryszard w tej roli czuje się wprost fantastycznie.

Chłopaki do wzięcia Ryszard na kultowym nagraniu

Ryszard wyróżniał się na tle innych chłopaków dużą odwagą. Od początku dużo o sobie opowiadał, dużo się uśmiechał. Gdy poznał Joannę, z którą się związał, stali się najgorętszą parą programu. Szczęśliwy czas w życiu Ryśka sprzyjał dobrej zabawie.

Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, że mężczyzna umie bawić się jak nikt. Otoczony podrygującymi w takt muzyki chłopakami do wzięcia, dosłownie przejął klubowy parkiet, wymyślając coraz to nowsze figury.

Operatorzy programu nie nadążali za jego skomplikowaną choreografią, z czego Szczena miał ogromną uciechę. Trzeba obejrzeć to wideo, by zrozumieć wydźwięk tej wyjątkowej sytuacji.

Szczena i Asia znowu razem

Jak donosi plotek.pl, Szczena wyszedł z więzienia i znów związał się z ukochaną Joanną. Mężczyzna zdecydował się nawet na występ w programie stacji TTV Dżentelmeni i wieśniacy. Para zamieszkała w domu mamy bohatera, który popada w ruinę.

Asia i Szczena wymyślili więc, że poproszą internautów, by pomogli im wyremontować dom. Zbiórka jednak nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem, internauci obawiają się bowiem, że para przeznaczy pieniądze na zabawę.

Na sugestie o pójściu do pracy i zarobieniu samodzielnie pieniędzy na dom, Rysiek odpowiada, że robi co może, ale jego pensja jest zdecydowanie za mała.

Wygląda jednak na to, że para nie zostanie wsparta przez internautów w oczekiwanej kwocie. To jednak nie przeszkadza im w byciu szczęśliwym.

Oboje cieszą się niesłabnącą popularnością, a Asia wykorzystuje swój często odwiedzany profil na Facebooku, by pomagać innym potrzebującym. Jak widać, nie tylko zabawa stanowi priorytet dla tych dwojga.

Zobacz wideo:

Szczena doskonale czuje się na parkiecie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl, youtube.com

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie do wiary, w jakich warunkach żyje była gwiazda "M jak miłość". Kuchnia jak z domku dla lalek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Cóż za piękność w sercu Jarosława Kreta. Okazało się, że mieszka na końcu świata, jej uroda zwala z nóg
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutny widok na grobie Leonarda Pietraszaka. Nie bez powodu świeci pustkami
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Norbi prosi o pomoc. Dopiero teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze, ciężko powstrzymać łzy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Paul Grant. Zmarł w wieku 56 lat. "Odszedł za wcześnie"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala
Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaterkiewicz

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]