Chłopcy w wieku 7 i 10 lat wypadli z okna mieszkania znajdującego się na 11 piętrze. Okazuje się, że zabawa dwójki braci w superbohaterów doprowadziła do rodzinnej tragedii. Co dokładnie wydarzyło się w dziecięcym pokoju? Okoliczności strasznego wypadku bada policja. Pojawiły się pierwsze przypuszczenia śledczych.
 
2 maja w jednym z Moskiewskich mieszkań doszło do rodzinnej tragedii. Jak informuje Fakt.pl, w bloku przy ul. Tałalichina, dwaj chłopcy wypadli z okna znajdującego się na 11 piętrze. 7 i 10-latek, według hipotez śledczych, mieli bawić się w Spider-Mana. 
 
 
 
 
Chłopcy wypadli z 11 piętra
 
Chłopcy, którzy wypadli z 11 piętra to 10-letni Wania Z. i jego 7-letni brat Stiopa. Jak podaje dziennik Moskowskij Komsomolec, kiedy doszło do tragicznego wypadku, w domu przebywała ich starsza siostrzyczka i 41-letnia mama. Ojciec w tym czasie był w aptece. 
 
 
Chłopcy mieli zapytać się mamy, czy mogą pobawić się w swoim pokoju. Po 10 minutach dzieci wypadły z okna. Policja bada okoliczności wypadku, do którego prawdopodobnie doprowadziła zabawa w superbohaterów. Czy 41-letnia kobieta usłyszy zarzuty? 
  1. Pilne: mogą zostać wprowadzone restrykcje w poruszaniu się? Zaskakujące słowa Szumowskiego
  2. Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem i zdradził jego imie, gratulujemy
  3. Nie żyje legendarny muzyk, miał koronawirusa. Cały świat zamarł

Rodzinna tragedia

Jak ustaliła policja, chłopcy wypadli z okna w odstępie 20-30 sekund, co oznacza, że jeden z braci mógł podjąć próbę ratowania drugiego. Zdaniem funkcjonariuszy, wszystko wskazuje na to, że dzieci wspięły się na stół, który stał pod oknem i je otworzyły. 
 
Chłopcy byli fanami Spider-Mana, a śledczy nie wykluczają, że to zabawa w superbohatera mogła doprowadzić do tragedii. Rodzina z Moskwy nie zmagała się z problemami i była bardzo dobrze sytuowana. 41-letniej matce grozi zarzut spowodowania śmierci w wyniku zaniedbania. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

chłopcy
Fot. KATAN, Unsplash

Dwaj chłopcy wypadli z 11 piętra. Do tragedii doszło w stolicy Rosji. 

ZOBACZ TEŻ:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.