Chłopczyk zmarł tuż po tym jak powiedział do swojej mamy, że ją kocha. Do tragicznej sytuacji doszło nagle, kobieta nie spodziewała się, że jej dziecko może umrzeć. Lekarze wciąż badają przyczyny tak gwałtownego zgonu 8-latka.

8-letni chłopczyk spędzał wieczór w domu, mama straciła go z oczu tylko na chwilę, po czym usłyszała rozdzierający krzyk. Gdy wyprowadziła go na powietrze, zemdlał, zdążył powiedzieć, że ją kocha.

Chłopczyk zmarł nagle, zdążył powiedzieć mamie, że ją kocha

8-latek, mieszkaniec Szkocji szykował się na wieczór filmowy z mamą, miał przebrać się w swoją piżamę i wrócić do pokoju. Nagle kobieta usłyszała rozdzierający krzyk swojego dziecka, gdy wpadła do pokoju, malec leżał na podłodze, postanowiła wyprowadzić go na świeże powietrze.

Chłopiec chorował na astmę, więc w pierwszej chwili pomyślała, że może ma bardzo silny atak. Gdy wynosiła go na zewnątrz, chłopiec w jej ramionach wyszeptał, że ją kocha, później stracił przytomność. To były jego ostatnie słowa.

  1. Stanie się już dziś, wszystko potwierdzone. Rafał Trzaskowski wydał oficjalny komunikat
  2. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów

Lekarze badają przyczyny śmierci

Ojciec 8-latka dokonywał resuscytacji, podczas gdy jego mama dzwoniła na pogotowie. Karetka przyjechała bardzo szybko, jednak chłopiec zmarł chwilę po dotarciu do szpitala. Chłopczyk chorował na astmę, dlatego lekarze myśleli, że mógł to być mocny astmatyczny atak, jak podaje o2.pl, brytyjskie media piszą, że była to śmierć spowodowana tajemniczą chorobą, w ostatnim czasie dużo mówiło się o jej połączeniu z koronawirusem.

Eksperci podejrzewają także bardzo ostrą reakcję alergiczną. Choć rodzice bardzo uważali na dietę i zdrowie chorowitego 8-latka, mogli przegapić moment, w którym dziecko zjadło coś dla niego niebezpiecznego. Wciąż trwają badania nad ustaleniem przyczyny zgonu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

chłopczyk
fot.justgivinng.com/ Cillian Anderson

8-latek chorował na astmę. Lekarze zakładają, że chłopiec mógł mieć bardzo silny atak. Skąd wobec tego spekulacje w brytyjskich mediach, na temat tajemniczej choroby?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezwzględne uderzenie żywiołu. Nagranie z polskiej miejscowości wprawia w osłupienie
  2. Podsiadło podczas występu, zaczął apelować do Kingi Dudy. Słowa poruszyły całą publiczność, nie będzie zadowolona
  3. Budzące grozę sceny w Warszawie. Nikt nie chciał się zatrzymać, wszyscy od razu uciekali
  4. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł
  5. Wypróbuj jeszcze przed snem. Wrzuć torebkę po herbacie do toalety, efekt będzie niewiarygodny

Źródło: o2.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułBrzuch kobiety bez przerwy rósł. Lekarze zrobili prześwietlenie i zamarli, nie widzieli nigdy nic podobnego
Następny artykułZenek Martyniuk podczas występu ciągle zerkał tylko w jednym kierunku, nie mógł oderwać wzroku
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.