Chłopiec od jakiegoś czasu systematycznie powtarzał swoim rodzicom, że w nocy ktoś do niego mówi. Głosy, które słyszy w swoim pokoju, uniemożliwiają mu sen. Początkowo rodzice nie do końca wierzyli w słowa swojej pociechy. Kiedy sytuacja systematycznie się powtarzała, postanowili to sprawdzić. Prawda okazała się przerażająca.

Odkrycie, którego dokonali rodzice tego chłopca, dowodzą, że nawet we własnym domu nie możemy czuć się bezpiecznie. Ich spokojne i sielskie życie w mgnieniu oka zamieniło się w koszmar. Niecodziennie zachowanie ich pociechy sprawiło, że postanowili się całej sprawie przyjrzeć nieco bliżej. Gdyby nie ich czujność mogłoby dojść do tragedii.

Chłopiec powiedział, że w nocy ktoś do niego mówi

Jay i Sara, czyli rodzice naszego małego bohatera początkowo zupełnie nie rozumieli, co ich synek ma właściwie na myśli. Tkwili w przekonaniu, że śnią mu się koszmary. Kiedy sytuacja zaczęła powtarzać się notorycznie, postanowili to sprawdzić.

Chlopiec
Unsplash.com @derekthomson

Chłopiec od pewnego czasu zachowywał się podejrzanie. 

Kiedy w środku nocy kobieta weszła do pokoju swojego synka, usłyszała nieznany, męski głos dochodzący… z elektronicznej niani. Wstawaj mały chłopcze, tata cię szuka, mówił mężczyzna. To jednak nie koniec przerażających wieści. Małżeństwo dość szybko odkryło, że obiektyw noktowizyjny skierowany jest w taki sposób, by mógł pokazywać każdy ich ruch. Przerażony Jay natychmiast zadzwonił do producenta sprzętu.

 

 

To przestępstwo jest coraz częściej spotykane

W mediach swego czasu było o nim naprawdę głośno. To właśnie dlatego rodzice dziecka wiedzieli, co powinni zrobić. Dołożyli wszelkich starań, aby zarówno ich pociecha, jak i oni sami mogli się czuć bezpiecznie we własnym mieszkaniu.

Chłopiec zupełnie nieświadomie uratował życie swojej całej rodziny. Gdyby nie on mogłoby dojść do tragedii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chłopiec
Unsplash.com @silvana_carlos

Maluch był nieobecny i przygaszony. 

Chłopiec
Unsplash.com @bruno_nascimento

Chłopiec uratował życie swojej rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Kotka przygarnęła porzuconego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni
  3. Odkrycie ze szkolnego monitoringu. O 3 w nocy kamery zarejestrowały niemożliwe
  4. „Pracuję w klinice chirurgii plastycznej. Kobiety za duże pieniądze oszpecają się na życzenie”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułJustyna Steczkowska w zachwycającej sesji zdjęciowej. Połączyła siły z marką Panasonic
Następny artykułMąż nie płacił alimentów na dziecko, gdy poprosiła go o pieniądze: „Nie jestem twoim bankomatem, do roboty”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.