Chłopiec z domu dziecka zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku. Najprawdopodobniej do śmierci 12-latka doprowadziła zabawka. Prokuratura i urząd miasta zajmują się sprawą, która zaszła w jednej z opiekuńczo-wychowawczych placówek. 

W jednym z Sosnowskich domów dziecka doszło do strasznej tragedii. Zmarł 12-letni wychowanek placówki. Nikt się tego nie spodziewał. Jak doszło do jego śmierci? Sprawa jest badana.

Nie żyje chłopiec z domu dziecka

Nie żyje chłopiec z domu dziecka. Taka wieść obiegła media w niedzielę 9 lutego. Jak się okazuje, 12-letni podopieczny jednego z domów dziecka w Sosnowcu, mieście w województwie śląskim, zmarł wskutek strasznego wypadku. Tragedia miała miejsce w piątek, 7 lutego. Do czego doszło w jednej z opiekuńczo-wychowawczych placówek?

  1. Soda oczyszczona sprawi, że twoja cera będzie nieziemsko piękna. Wystarczy dodać jeden składnik
  2. Kultowe babeczki z budyniem. Pamiętacie przysmak PRL?

Dziecko zadławiło się klockiem

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej Radia Zet, wszystko wskazuje na to, że dziecko zadławiło się klockiem. Decyzją prokuratora ciało 12-latka ma zostać poddane sekcji zwłok, aby jednoznacznie ustalić bezpośrednią przyczynę jego śmierci.

Mimo że chłopiec otrzymał natychmiastową pomoc, dziecka nie dało się uratować. Funkcjonariusze policji nie udzielają szczegółów dotyczących sprawy. Z portalu dziennikzachodni.pl dowiadujemy się, że wciąż nie podano informacji, w którym domu dziecka doszło do niewyobrażalnej tragedii. W sprawie zostało wszczęte postępowanie. 

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że może być to palcówka znajdująca się przy ulicy Koszalińskiej, a 12-letni chłopiec najprawdopodobniej zadławił się klockiem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopiec
Fot. FeeLoona, Pixabay

Z nieoficjalnych informacji wynika, że najprawdopodobniej chłopiec zmarł w wyniku zakrztuszenia się klockiem. 

chłopiec
PHOTO WOJCIECH JARGILO/SE/EAST NEWS

Do tragedii doszło w jednym z domów dziecka w Sosnowcu. Prokuratura bada sprawę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Przybylska pracowała dla Zenona Martyniuka. Nieznane zdjęcie i poruszające słowa muzyka
  2. Znaki zodiaku największych zazdrośników. Trzeba przy nich uważać na każde słowo
  3. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki zaskoczyli fanów. W końcu wiadomo, co ukrywali przed wszystkimi

źródło: radiozet.pl

Poprzedni artykułIdealny prezent Walentynkowy dla niej i dla niego
Następny artykułNasz przepis na idealną niedzielę. Jaki jest wasz?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.