Chłopiec, podczas tragicznego wypadku, miał 2,5 roku. Do tego zdarzenia doszło 27 września 2011 roku, lecz dopiero teraz Fakt dotarł do szokujących szczegółów z tego feralnego dnia. Kacperek dziś miałby 10 lat, lecz przez bezmyślność rodziców zmarł wskutek upadku z 8 metrów na beton na legnickim Zakaczawiu.

Chłopiec przez trzy dni był w szpitalu, lecz lekarzom niestety nie udało się go uratować. Kacperek, który wypadł z okna mieszkania, uderzył najpierw o metalowy daszek, a następnie z dużej wysokości runął na ziemię. Nikt nie słyszał jego krzyku.

Chłopiec spadł z 8 metrów na ziemię

W tej rodzinie działo się źle już od dawna. 2,5-letni chłopiec urodził się patologicznej rodzinie, w której alkohol był na porządku dziennym. Jego matka już wcześniej straciła prawo do opieki nad dwójką dzieci z poprzedniego małżeństwa, a mimo to Kacperek nie został przeniesiony do domu dziecka, jak jego rodzeństwo.

Tego feralnego dnia jego rodzice już od południa poszli w cug alkoholowy, lecz gdy trunek się skończył, matka postanowiła pójść do sąsiadki pożyczyć pieniądze. W tym czasie pijany ojciec malucha, zasnął na kanapie i nie widział późniejszych wydarzeń.

  1. Niewyobrażalna tragedia na torach. Nie żyje młody sportowiec, miał przed sobą całe życie
  2. Ręce opadają, zamiast sprzedać taniej wyrzucili truskawki na śmietnik. Zmarnowała się ogromna ilość owoców, okropny widok
  3. Dramatyczne sceny na wiecu Andrzeja Dudy. Doszło do ataku, mamy nagranie

Kara nie była surowa

Rok po tragedii w Sądzie Rejonowym zapadł wyrok. Matka chłopca została skazana na rok więzienia, a ojciec na prawie dwa lata. Wykonanie obu wyroków zostało jednak warunkowo zawieszone na cztery lata, a para otrzymała nadzór kuratora.

Prokurator, który uczestniczył w tej sprawie, powiedział wówczas, że jest to surowa kara, która ma być przestrogą dla innych rodziców. Okazuje się jednak, że do tej sytuacji mogło nigdy nie dojść, gdyż wszyscy wiedzieli, że dziecku grozi niebezpieczeństwo. Pijani rodzice często pojawiali się na komisariacie, a relacje świadków potwierdzają, że ci byli nad wyraz agresywni. Czemu nikogo nie zainteresował los chłopca?

Niestety nie jest to pierwsza historia, która skończyła się tragicznie. Ostatnio pisaliśmy także o parze, która zostawiła swoje bliźniaki na 4 dni same w domu. Spełnił się najgorszy scenariusz.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

chłopiec
Fot. pixabay.com/bernswaelz

Chłopiec nie żyje. Jego grobem zajmuje się obecnie babcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda grzmiał o „komuchach” i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. TVP wie jak obejść obostrzenia. Stacja planuje kolejny ogromny koncert
  4. Znaki zodiaku mężczyzn spod ciemnej gwiazdy. Nigdy im nie ufaj
  5. Andrzej Duda porównany do nazistów? Ostre słowa Michała Piróga, „Widzi Pan podobieństwo?”
  6. „Przeżyję rok, dwa”. Wstrząsające wyznanie Krzysztofa Cugowskiego, fani o niczym nie mieli pojęcia. W końcu powiedział całą prawdę, nie da sobie rady bez grania

źródło: fakt.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.