Chłopiec zginął w pożarze samochodu. Podczas tragedii cały czas obejmował swojego psa. Chciał go uchronić przed tragedią, niestety spłonęli. Sytuacja miała miejsce na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W innym z pojazdów znaleziono zwłoki jego babci. Matka, która próbowała ratować syna i swoją matkę w krytycznym stanie trafiła do szpitala.

Ta sytuacja wstrząsnęła całą Ameryką. 13-letni Wyatt Tofte próbował znaleźć schronienie dla siebie i swojego psa przed pożarem. W tym celu zamknął się w samochodzie, jak się później okazało, nic to nie dało. Chłopiec spłonął żywcem wraz ze swoim psem. To kolejna ofiara wielkich pożarów, które od jakiegoś czasu nawiedzają Stany Zjednoczone 

Chłopiec zginął w pożarze

Od niemal połowy sierpnia USA zmaga się z ogromnymi pożarami. Ogień trawi wszystko, co napotka na swojej drodze. W najgorszej sytuacji znajdują się stany Kalifornia, Waszyngton oraz Oregon. Jak podaje Super Express zginęło już około 25 osób, a ogień zrównał z ziemią setki domów, a także spowodował, że ludzie byli zmuszeni do opuszczenia swoich miejsc zamieszkania.

Szczególnie tragiczna jest historia 13-letniego Wyatta Tofte, którego zwłoki znaleziono w jednym z samochodów. Chłopiec spłonął w aucie wraz ze swoim psem, z którym nie rozstawał się do samego końca. Sytuacja miała miejsce w hrabstwie Marion w stanie Oregon. Tragizmu sytuacji dodaje fakt, że w samochodzie obok zginęła babcia chłopca 71-letnia Peggy Mosso. Matka chłopca próbowała ją ratować, jednak się nie udało. W krytycznym stanie trafiła do szpitala.

  1. Nie żyje aktor znany z kultowych filmów i seriali. Zmarł niespodziewanie, miał 54 lata
  2. Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w „Milionerach”. Rekordowo krótki czas odpowiedzi nie jest jedynym zaskoczeniem

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów
  2. Odnaleźli list do Anny Jantar w szczątkach samolotu. Napisał go jej ukochany
  3. Ginekolog: „Większość moich pacjentek popełnia jeden błąd. Mam dość, zacznijcie w końcu myśleć”
  4. Edzia z „Królowych życia” straciła dziecko, teraz prosi o pomoc. Wystarczyło jedno zdjęcie
  5. Wielka metamorfoza gwiazdy „Rolnik szuka żony”. Widzowie jej nie poznali
  6. 440 kilogramowy 27-latek szuka żony. Ma niepojęte wymagania, na obiady zjada 3 kg mięsa

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułHOUSE DENIM DAYS AW20 – #BEDENIM
Następny artykułPoród Barbary Kurdej-Szatan miał się odbyć wczoraj. Zamiast do szpitala, pojechała do kliniki. Co się stało?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl