Chłopiec postanowił wysłać krótki list i kartkę urodzinową do swojego zmarłego taty. Pewnie według was też zabrzmi to niewiarygodnie, ale kilka dni później otrzymał odpowiedź. Mama chłopczyka postanowiła się z nią na Facebooku. Ostrzegamy, że historia wywołuje niepohamowaną lawinę łez.

Tata 7-letnego Jasego, który jest naszym dzisiejszym bohaterem, zmarł 4 lata temu. Chłopiec nie może pogodzić się z jego śmiercią i na każdym kroku odczuwa jego brak. Każdego roku pamięta też o jego urodzinach, które tak hucznie razem świętowali. Tym razem postanowił wysłać mu kartkę z życzeniami.

Chłopiec wysłał list do zmarłego taty

Jase własnoręcznie przygotowaną kartkę umieścił w kopercie i przekazał zaprzyjaźnionemu listonoszowi, który, na co dzień przynosi listy do ich mieszkania.

– Panie Listonoszu, czy możesz zabrać to do Nieba na urodziny mojego taty? Dziękuję – napisał na kopercie chłopiec.

Chłopiec
facebook.com @Copland Teri

Chłopiec napisał list do swojego zmarłego taty.

 Jak się pewnie domyślacie Państwowe Przedsiębiorstwo Pocztowe Wielkiej Brytanii, pomimo szczerych chęci nie miało możliwości dostarczeni przesyłki na wskazane przez adresata miejsce. Postanowili więc poinformować o tym fakcie, wysyłając do niego krótki liścik. Jego treść sprawia, że łzy same napływają do oczu.

Odpowiedź była niemal natychmiastowa

Pracownicy Royal Maily nie mogli przejść obok tego faktu obojętnie. Chłopiec dostał więc odpowiedź, która zaskoczyła wszystkich. 

– Drogi Jase, podczas dostarczania twojej poczty, zdaliśmy sobie sprawę z pewnych trudności. Chcieliśmy po prostu skorzystać z tej okazji, aby skontaktować się z tobą i dać znać, że udało nam się dostarczyć list do twojego taty w Niebie. Było to trudne wyzwanie, musieliśmy unikać gwiazd i innych galaktycznych obiektów w drodze do Nieba – napisali pracownicy. 

Mama chłopczyka nie potrafiła ukryć swojego wzruszenia. Na swojej tablicy na Facebooku okazała im słowa wdzięczności. Ich zachowanie przywróciło jej wiarę, że na świecie są jeszcze dobrzy ludzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chłopiec
facebook.com @Copland Teri

Odpowiedź była natychmiastowa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Polski ksiądz po godzinach jest kulturystą i trenerem personalnym. Na zawodach pokazuje się w skąpych majtkach
  3. Wdowa nigdy nie zapomni dnia pogrzebu męża. Upuszczono trumnę i setki ludzi zobaczyły ciało
  4. Bracia Mroczek podpadli Amerykanom? Nawet zniesienie wizy im nie pomoże
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.