Chłopiec swoim zachowaniem wywołał w sieci prawdziwe poruszenie. Ukryta kamera uchwyciła, co tak naprawdę robi z psem sąsiadów pod ich nieobecność. Co ciekawe, mały spryciarz każdego dnia zakradał się do ich garażu. Jego poczynania spotkały się z ogromnym odzewem ze strony Internautów, a nagranie stało się wirusowe.

Psiaki to niezwykle inteligentne i rozumne stworzenia. Wbrew pozorom rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Ci z nas, którzy nie mają okazji zostać szczęśliwymi posiadaczami czworonoga, kontaktu z futrzakami szukają w najbliższym otoczeniu. Poczynania pewnego chłopca nagrane zostały przez ukrytą kamerę.

Chłopiec każdego dnia zakradał się do sąsiadów 

Nie ulega wątpliwości, że dzieci po prostu uwielbiają zwierzęta. Nie bez przyczyny od najmłodszych lat uczeni są odgłosów wydawanych przez psy, koty czy konie. Co więcej, domowe czworonogi są wspaniałymi towarzyszami zabaw. Dzięki nim pociecha ma poczucie odpowiedzialności.

Chłopiec, którego rodzice nie zgodzili się na zakup lub adopcję psa, wpadł na pewien pomysł. Każdego dnia zakradał się do garażu sąsiadów, w którym większość swojego czasu spędzał ich zwierzak. Nie od dziś wiadomo, że nagrania zarejestrowane przez ukrytą kamerę pozwalają poznać całą prawdę o tym, co dzieje się w mieszkaniu pod naszą nieobecność. Tym razem udało się uchwycić, co mały sąsiad robi z ich psem.

Nagranie z kamer wyjawiło prawdę

Na nagraniu gołym okiem widać, jak synek sąsiadów zeskakuje ze swojego roweru i biegnie w stronę garażu, w którym przesiaduje zwierzak. Szybko do niego podbiega i… zaczyna go przytulać.

Po okazaniu uczuć, którymi obdarza czworonoga, ucieka. Kiedy nagranie z udziałem chłopca obiegło sieć, w mgnieniu oka stało się wiralem. Dziecko swoim zachowaniem wywołało salwę zachwytu i poruszyło nawet najbardziej nieugiętą część obserwatorów. Nie ma w tym nic dziwnego, jego zachowanie jest naprawdę poruszające.

ZOBACZ NAGRANIE Z UDZIAŁEM CHŁOPCA:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil przykłada głowę do ściany? Natychmiast zabierz go do weterynarza
  2. Kot miał zostać uśpiony. Wtedy wydarzyło się coś, w co trudno uwierzyć
  3. Właściciel zabrał pitbulla do psiego fryzjera. Zostawił go tam na kilka lat
  4. Już wiadomo, co śni się psom. Naukowcy odkryli zagadkę psich marzeń sennych
  5. Uwielbiany pies milionów telewidzów nie żyje. Zmarł po nieudanej operacji
Poprzedni artykułJak jeść kaki? Egzotyczny owoc bez tajemnic
Następny artykułMartyna Wojciechowska pierwszy raz tak szczerze o swoim związku. Nastąpił wielki przełom
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.