Chłopiec urodził się z bardzo nietypowym wyglądem. W trakcie trwania ciąży jednak nic nie wskazywało na to, by dziecko miało przyjść na świat z jakimikolwiek schorzeniami. Niestety, w rzeczywistości było inaczej. Jednak nie to najbardziej zdziwiło rodziców noworodka, a postawa lekarzy, którzy na widok malca, powiedzieli świeżo upieczonym mamie i tacie, że jeżeli go nie chcą, mogą zostawić dziecko w szpitalu, przekazuje portal parenting.pl. 

Niezwykły chłopiec przyszedł na świat w grudniu 2019 roku, a jego 26-letnia mama urodziła go przez cesarskie cięcie. Kiedy lekarze zobaczyli noworodka, nie wierzyli w to, co widzą. Jego wygląd był zupełnie nietypowy. 

Chłopiec urodził się z nietypowym wyglądem

Kiedy Mariam Petrosyan z Erewania w Armenii była w trzeciej ciąży, nic nie wskazywało na to, by jej synkowi coś zagrażało. Gdy kobieta urodziła dziecko, dowiedziała się, że chłopczyk jest chory na bardzo rzadką przypadłość, która objawiła się w jego wyglądzie. Reakcja lekarzy wstrząsnęła kobietą. 

Jak się okazuje, lekarze stwierdzili, że opieka nad chłopcem będzie zbyt trudna i zaproponowali rodzicom, by zostawili noworodka w szpitalu, jeżeli go nie chcą. Kobieta jednak nie dopuszczała do siebie myśli, że wróci ze szpitala bez swojego ukochanego synka, który tuż po przyjściu na świat został zabrany na blok operacyjny.

  1. Dziś wzmożone kontrole w całej Polsce. Policja, straż i pogotowie będą sprawdzać Polaków, nie ma mowy o taryfie ulgowej
  2. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych
  3. Już od jutra dodatkowe obostrzenia. Ministerstwo apeluje do Polaków

Chłopiec i znamiona na całym ciele

Jak się okazuje, ciało małego Artema było pokryte w około 80 procentach znamionami. Dodatkowo chłopiec miał rozszczep kręgosłupa, przez co chwilę po narodzinach został zabrany na operację. 

Choć zabieg się powiódł, lekarze nie wiedzieli, jak długo chłopiec będzie żył. Artem miał nie tylko podwyższone ryzyko raka skóry, ale i znamiona wokół oczu, które uniemożliwiały mu ich otwarcie. Na szczęście, po pięciu dniach rodzice zabrali swojego synka do domu, gdzie czekało na niego dwoje braci, którzy otoczyli go niezwykłą opieką i miłością. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopiec
Fot. mediadrumworld.com / @baby.boypa/Media Drum/East News

Ciało dziecka było w około 80 procentach pokryte znamionami.

chłopiec
Fot. mediadrumworld.com / @baby.boypa/Media Drum/East News

Lekarze powiedzieli rodzicom, że jeżeli nie chcą synka, mogą zostawić go w szpitalu.

chłopiec
Fot. mediadrumworld.com / @baby.boypa/Media Drum/East News

Chłopiec przeszedł poważną operację. Jego rodzice nie wyobrażali sobie wrócić do domu bez synka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwołano nieoczekiwaną konferencję Ministerstwa Zdrowia. Mamy potwierdzenie czego ma dotyczyć
  2. Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobie
  3. Wstrząsające informacje o Tomaszu Komendzie. Jego dramat nie skończył się po wyjściu z więzienia
  4. Wstrząsające sceny, Viki Gabor zaatakowana, rzucili się na jej tatę. Dramat w rodzinie gwiazdy
  5. Cała Polska płacze, wspaniały polski sportowiec nie żyje. Miał tylko 49 lat
  6. Kochasz flaczki? Prosty błąd i nadają się do wylania, dodajesz majeranek i gałkę muszkatołową?

źródło: parenting.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.