Chodakowska i Lewandowska rywalizują ze sobą, choć otwarcie się do tego nie przyznają. Branża fitness jest ogromna i ten, kto jest na topie, może liczyć na miliony. Obie panie walczą o tron polskiego fitnessu — my już wiemy kto na nim zasiądzie.

Ewa Chodakowska, jak wynika z analiz budżetowych zostawiła Annę Lewandowską bardzo daleko w tyle. Jesteście ciekawi ile zarobiła w ostatnim roku Chodakowska, a ile Lewandowska?

Ile zarabia Ewa Chodakowska?

Pytanie o dochody Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej spędza niektórym sen z powiek. Kwoty są ogromne i możemy wam zdradzić, że mówimy tu o milionach złotych. Czujecie już zapach pieniędzy w powietrzu?

Obie trenerki personalne mają własne firmy: Anna Lewandowska — Food by Ann, a Ewa Chodakowska – Bebio. Portal manager.money.pl przedstawił raport zarobków Lewandowskiej i Chodakowskiej na podstawie danych KRS. Żona Lewandowskiego w ostatnim roku zarobiła tylko 2.28 mln złotych. Natomiast Ewa Chodakowska, nazywana trenerką wszystkich Polek zarobiła łącznie aż 22 miliony. Zaskoczeni?

Firma Ewy Chodakowskiej Bebio oferuje nie tylko płyty DVD, książki poświęcone dietom i aktywności fizycznej. W ofercie można znaleźć również warsztaty fitness i wyjazdy treningowe. Imponujące dochody firmy trenerki dowodzą tego, że nie ma tylko idealnie wyrzeźbionego ciała, ale i głowę do interesów. Bebio Chodakowska współdzieli z mężem, Eleftheriosem Kavoukisem.

Bebio nie jest jedynym źródłem dochodów Chodakowskiej. Oprócz płyt DVD, książek i wyjazdów fitnessowych, trenerka wszystkich Polek bierze udział w wielu kampaniach reklamowych. Jest również inwestorem w firmie produkującej fit batoniki.

Co ciekawe firma Chodakowskiej regularnie rozszerza swoją ofertę. Sprzęt fitness, ubrania, zdrowe przekąski, suplementy diety, wyjazdy turystyczno-fitnessowe. Wygląda na to, że Anna Lewandowska może się dużo nauczyć kilku biznesowych strategii od swojej rywalki.

Co myślicie o zarobkach obu trenerek? Myślicie, że Anna Lewandowska przegoni kiedyś swoją rywalkę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chodakowska
Fot.instagram.com @chodakowskaewafanpage
chodakowska
Fot.instagram.com @annalewandowskahpba

ZOBACZ TEŻ:

  1. OBALAMY 5 mitów na temat mężczyzn! To same bzdury
  2. Zawody przyszłości. Czego warto się uczyć? TOP 4
  3. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jako 7-latka była urocza

źródło: wirtualnemedia.pl, msn.com, plotek.pl

Poprzedni artykuł5 sposobów, żeby schudnąć i utrzymać wagę
Następny artykułPowstaje film o aferze AMBER GOLD! W rolach głównych Janusz Gajos i Danuta Stenka
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.