Chore dziecko przyjechało do domu rodzinnego, w którym mieszkał rudy kot. Czworonożny przyjaciel pokazał, że będzie służył maleństwu w każdej chwili i strzegł go. Rodzina była wzruszona, tym jak zachowywał się kot. 

Kiedy właściciele kota weszli do domu z nowym członkiem rodziny, pupil podbiegł się przywitać. Od razu wyczuł, że coś jest nie tak ze zdrowiem malca. Chłopiec urodził się 13 dni po planowanym terminie, z wadą serca. Potrzebował natychmiastowej operacji na otwartym sercu.

Chore dziecko ze swoim kocim aniołem

Kiedy Kristy, właścicielka kota Siggy i mama Isaaca, położyła dziecko spać, zauważyła, że pupil nie odstępuje malucha na krok. Przez całą noc pilnował go i czuwał, żeby nic mu się nie stało. Kobieta zauważyła, jak robi coś niezwykłego. Kot przystawił swój łepek do głowy Isaaca, a potem dotknął noskiem miejsca, gdzie bije jego serce. Wiedział, że mały chłopiec jest chory i czuł, że to właśnie z jego sercem jest problem. Lekarze nie mieli dobrych wieści dla Siggy i rodziny Isaaca. 

Kot pilnował dziecka przez całą noc

Problemy ze zdrowiem chłopca okazały się poważniejsze, niż początkowo zakładano. Potrzebował natychmiastowej operacji, przeprowadzonej na otwartym sercu, która była niebezpieczna dla jego życia. Po przeprowadzonej operacji 12-tygodniowe maleństwo wróciło do domu, gdzie czekał na niego kot. Nie opuszczał go nawet na chwilę, zasypiał przy nim i kojąco mruczał, jakby chciał go uśpić. Pokazywał, że nie ma się czym martwić, kiedy on jest przy nim. 

Zobacz zdjęcia: 

chore dziecko
lovemeow.com — Kirsty Jai Skelton

Chore dziecko pojawiło się w domu rodzinnym kota Siggy.

chore dziecko
lovemeow.com — Kirsty Jai Skelton

Chłopiec miał wadę serca i potrzebował natychmiastowej operacji.

chore dziecko
lovemeow.com — Kirsty Jai Skelton

Kot nie odstępował go na krok, przytulał się i mruczał. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagrał, co jego kot robi w nocy. Był zaskoczony zachowaniem swojego pupila
  2. Zaręczyny zostały przerwane przez… psa. Zwierzak pospieszył parze z gratulacjami
  3. Złota rybka uratowana przez niezwykłego mężczyznę. Zrobił specjalne urządzenie, by mogła żyć
  4. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała

Źródło: popularne.pl, lovemeow.com

Poprzedni artykułDonald Tusk i Małgorzata Tusk na ślubnym kobiercu! Zobaczcie ich zdjęcie z 1978 roku. Były premier miał 21 lat
Następny artykułZdjęcia ślubne prosto z Rosji, które szokują świat. Oni nigdy nie przestaną nas zadziwiać
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.