Choroba, na jaką cierpi Anna Dereszowska przeorganizowała jej życie. Dolegliwość, która dotyka coraz więcej kobiet, zmusiła aktorkę do zmiany stylu życia, a przede wszystkim sposobu odżywiania. Gwiazda przeszła na specjalną dietę, która pomaga jej poprawić stan zdrowia. 

Anna Dereszowska jest jedną z bardziej lśniących gwiazd polskiego kina. Role w hitowych produkcjach takich jak m.in. Lejdis ugruntowały jej pozycję w rodzimych mediach. Jak to w show-biznesie bywa, życie prywatne aktorki cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem, niż jej poczynania zawodowe. Sama gwiazda od czasu do czasu zdradza w wywiadach kulisy swojego życia. Tak stało się i tym razem, gdy zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach ze zdrowiem. Jaka choroba dotknęła aktorkę? Na tę dolegliwość cierpi coraz więcej kobiet. 

Anna Dereszowska: choroba

Anna Dereszowska dość umiarkowanie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym, jednak zdarza jej się od czasu do czasu zdradzić co nieco. Na co choruje Anna Dereszowska? Aktorka cierpi na Hashimoto, o czym opowiedziała w rozmowie z Super Expressem. Choroba zmusiła gwiazdę do zmiany stylu życia i nawyków żywieniowych. 

– Choruję na Hashimoto. Staram się za pomocą diety poprawiać swoje wyniki badań i odpowiednim jedzeniem wpływać na własne samopoczucie. Wyeliminowałam gluten i laktozę – wyznała w tabloidzie. 

Anna Dereszowska nie narzeka na brak zajęć. Jest rozchwytywaną aktorką, a do tego spełnia się w roli mamy. Przy tak napiętym grafiku zajęć trudno o czas na skrupulatne przygotowywanie posiłków, dlatego gwiazda zdecydowała się skorzystać z modnej wśród gwiazd diety pudełkowej. 

– Nie ukrywam, że przy ogromnej ilości zajęć nie byłam w stanie zapanować nad swoim menu, więc zdecydowałam się na odpowiednio dobraną dietę pudełkową. To rozwiązanie świetnie się sprawdza – dodała w Super Expressie aktorka. 

Jak leczyć Hashimoto?

Hashimoto to choroba, która dotyka coraz więcej kobiet, także gwiazd. O swojej walce z Hashimoto opowiedziały już m.in Joanna Krupa, Anna Kalczyńska, czy Majka Jeżowska. Jak leczyć Hashimoto? Po zdiagnozowaniu przez lekarza Hashimoto pacjentka zazwyczaj zaczyna przyjmować leki przeciwzapalne, aby następnie zacząć przyjmować hormon tarczycowy i lewotyroksyny.

 

Hormony również występują w formie tabletki. Należy pamiętać, aby dwie godziny przed tabletką nic nie jeść i przez 20 minut po jej przyjęciu również powstrzymać się od jedzenia. Przy zlekceważeniu Hashimoto i braku podjęcia leczenia choroba może dać się mocno we znaki, objawiając się nadwagą, nadmiarem cholesterolu, obniżoną aktywnością fizyczną i intelektualną, lękami, wahaniami nastroju, a w skrajnych przypadkach nawet depresją.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

choroba
instagram.com @dereszowska

Anna Dereszowska choruje na Hashimoto. 

choroba
instagram.com @dereszowska

Gwiazda musiała przejść na specjalną dietę.

choroba
instagram.com @dereszowska

Wyeliminowała gluten i laktozę i korzysta z diety pudełkowej. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Zofia Zborowska zaczyna dietę dr Dąbrowskiej. Fani są zaniepokojeni, odradzają jej post
  3. Katarzyna Warnke urodziła. 42-letnia aktorka po raz pierwszy została mamą
  4. Śmierć zastała go w jego własne urodziny. Nie żyje Andrzej Polkowski, to on przetłumaczył „Harry’ego Pottera”
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  6. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta

źródło: medonet.pl