Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wciąż walczy o życie
Robert Głowacki
Robert Głowacki 10.09.2019 15:22

Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wciąż walczy o życie

choroba
fot. instagram.com/selmablair/

Choroba, z jaką walczy aktorka, jest śmiertelnie niebezpieczna. Selma Blair, bo o niej mowa jest w trakcie skomplikowanego leczenia. Gwiazda została ostatnio przyłapana przez fotografów podczas jazdy na hulajnodze. Jak teraz wygląda aktorka?

Selmę Blair dopadła nieuleczalna choroba. Aktorka jest chora na stwardnienie rozsiane, z którym codziennie walczy. Gwiazda poddaje się regularnemu leczeniu, przez które musiała nawet rozstać się z własnym synem. Selma Blair została ostatnio przyłapana przez paparazzi podczas jazdy na hulajnodze. Aktorka wygląda coraz lepiej.

Jak wygląda Selma Blair?

Selma Blair od lat zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Gwiazda przeszła również chemioterapię, która pozbawiła ją włosów na głowie. Wszystko jednak wskazuje na to, że leczenie idzie coraz sprawniej, a aktorka wygląda coraz lepiej. Ostatnio paparazzi przyłapali ją, gdy ta z uśmiechem na twarzy jeździła hulajnogą po okolicznym bazarku. Aktorka miała na sobie zwiewną, letnią sukienkę w kropki, do której dobrała klasyczne sandałki. Mimo choroby widać, że cieszy się życiem i wykorzystuje każdą chwilę, jak tylko może. Trzymamy kciuki i życzymy jej jak najlepiej!

Selma Blair: choroba

Choroba Selmy Blair była wielkim szokiem dla mediów na całym świecie. Rok temu aktorka zwierzyła się prasie, że od kilkunastu lat choruje na stwardnienie rozsiane. Aktorka długo czekała na diagnozę, a lekarze bagatelizowali jej stan zdrowia, tłumacząc, że objawy są spowodowane menopauzą. W pewnym momencie stan gwiazdy znacznie się pogorszył, ponieważ musiała opuścić swojego 7-letniego syna. Była to jedyna możliwość, aby mogła poddać się dodatkowemu leczeniu.

W swoich wpisach na Instagramie Selma wyznawała, że najbardziej zależy jej teraz na ukochanym dziecku. Gwiazda zaznacza, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby jak najskuteczniej walczyć z chorobą. Selma Blair może liczyć na wsparcie swoich najbliższych, a także koleżanek z branży m.in. Reese Witherspoon. Stwardnienie rozsiane to choroba nieuleczalna, jednak przy odpowiednim leczeniu i stałej opiece lekarskiej można zatrzymać jej rozwój. Trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

choroba

Selma Blair od kilkunastu lat ma stwardnienie rozsiane.

choroba

Gwiazda jest w trakcie leczenia.

chorba

Relacjonuje swoją walkę z chorobą na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  2. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  3. Zofia Zborowska zaczyna dietę dr Dąbrowskiej. Fani są zaniepokojeni, odradzają jej post
  4. Katarzyna Warnke urodziła. 42-letnia aktorka po raz pierwszy została mamą
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  6. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta