Choroba trzyletniej siostrzyczki uczestniczki Top Model nie ustępuje. Złośliwy nowotwór zaatakował trzylatkę, kiedy starsza siostra była w Domu Modeli i Modelek. Z tego powodu starsza siostra zrezygnowała z udziału w programie. Teraz w Dzień Dobry TVN wyznała z czym musi się zmagać dziewczynka. 

Choroba nowotworowa dotknęła trzyletnią siostrę uczestniczki Top Model. Dziewczynka zmaga się ze złośliwym rakiem, a troskliwa starsza siostra zrezygnowała dla niej z marzeń o karierze modelki. Stara się pomóc siostrze jak może. Teraz razem ze swoją mamą usiadła na kanapie Dzień Dobry TVN i opowiedziała o chorobie trzyletniej Amelki. 

Choroba siostry uczestniczki Top Model

Choroba nowotworowa trzyletniej siostry była ogromnym ciosem dla Nikoli Furman, 16-letniej uczestniczki Top Model. W Dzień Dobry TVN nastolatka opowiedziała o nowotworze dziewczynki i swojej decyzji o odejściu z programu.

– Dla mnie najważniejsza w życiu jest rodzina — powiedziała Nikola Furman – W trakcie mojego pobytu w programie dowiedziałam się, że chemioterapia u Amelki będzie konieczna i stwierdziłam, że w tak bardzo trudnych chwilach dla całej rodziny nie czułam się na siłach, żeby w nim zostać.

choroba
fot. instagram.com/nikola.furman

W programie śniadaniowym towarzyszyła Nikoli jej mama, Wioletta. Również opowiedziała o tym, jak wygląda choroba młodszej córki.

– Amelkę bolał brzuszek, nóżki podkurczała do góry, miała już gorączkę, złe samopoczucie — powiedziała matka sióstr – Była taka grymaśna. Widać było, że coś jej jest. Brzuch był jak balon, wyszły na nim żyły. Chirurg tylko pomacał brzuszek i powiedział, że to jest brzuch nie chirurgiczny, tylko onkologiczny.

Kim jest Nikola Furman?

Nikola Furman to najmłodsza uczestniczka ósmej edycji Top Model. Ostatnio jednak na własne życzenie pożegnała się z programem. Ma tylko 16 lat, a już doskonale zapowiadała się jej kariera modelki. Nikola Furman jednak na pierwszym miejscu postawiła obowiązki starszej siostry. W Dzień Dobry TVN wyjaśniła, że młodsza siostra jest dla niej najważniejsza.

– Nie wyobrażam sobie świata bez Amelki. To jest taki nasz najmłodszy cukiereczek w rodzinie. Daje nam bardzo dużo pozytywnej energii — powiedziała Nikola Furman.

Rodzinę Nikoli Furman i trzyletnią Amelkę, którą dotknęła choroba nowotworowa można wesprzeć tutaj

ZOBACZ ZDJĘCIA:

choroba
instagram.com, @topmodelpolskatvn

Choroba siostry Nikoli Furman zmusiła ją do odejścia z programu.

choroba
instagram.com, @nikola.furman

Nikola Furman ma tylko 16 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Jak dziś wygląda Izabela Trojanowska? Gwiazda wciąż prezentuje się fenomenalnie [ZDJĘCIA]
  3. Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od miesięcy pokazała się na Instagramie. Fani: „Dobrze Panią znowu widzieć”
  4. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułJak się ubrać do biegania w chłodne dni? Wszystko, o czym musisz pamiętać
Następny artykułZnaki zodiaku mężczyzn, którzy są największymi romantykami. Kolacja przy świecach to dopiero początek
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.