Choroba była przyczyną śmierci uwielbianego aktora. Zmarł po długiej i ciężkiej walce, miał zaledwie 55 lat. Smutne wieści przekazała rodzina. Gwiazdora, który dorastał na oczach widzów, żegnają fani i koledzy z branży. Dawne produkcje z jego udziałem do dziś są chętnie oglądane. 

Nie żyje ulubieniec widzów. Aktor już jako dziecko zrobił oszałamiającą karierę. Zagrał jedną z głównych ról w popularnym sitcomie, co zagwarantowało mu wejście do pierwszej ligi amerykańskiego show-biznesu. W ostatnich latach wycofał się z pracy przy produkcjach filmowych i telewizyjnych. Przyczyną najprawdopodobniej była choroba.

Nie żyje Philip McKeon. Długa choroba była przyczyną śmierci aktora

Philip McKeon, najbardziej znany z sitcomu Alice nie żyje. Gwiazdor przez długi czas zmagał się z chorobą, ale szczegóły dotyczące przyczyny śmierci nie zostały podane do informacji publicznej.

Jesteśmy zrozpaczeni i zdruzgotani śmiercią Phila. Jego wspaniałe poczucie humoru, życzliwość i lojalność zostaną zapamiętane przez wszystkich, którzy spotkali go na swojej drodze – napisała rodzina w oświadczeniu opublikowanym przez CNN.

Aktor zmarł 10 grudnia 2019 roku. Żegnają go nie tylko bliscy i fani, ale też koledzy z branży. Jedną z takich osób jest Charlie Sheen, który nazwał go duszą pozytywnej energii. Panowie poznali się wiele lat temu na jednym z planów filmowych.

Kim był Philip McKeon?

Philip McKeon był amerykańskim aktorem. Jego kariera zaczęła się, gdy miał zaledwie cztery lata. Rodzice zabrali go i jego 2-letnią wówczas siostrę Nancy, na przesłuchanie. Występ okazał się sukcesem, a Philip został dziecięcym modelem pojawiającym się w czasopismach i reklamach telewizyjnych. Kiedy podrósł, zaczął grać na scenie. Przez twórców filmowych został zauważony na Broadway’u.

Gdzie grał Philip McKeon? Philip McKeon grał w serialu Alice w latach 1976–1985. Rola przyniosła mu wielką popularność. Później występował w produkcjach takich jak Sandman, Return to Horror High, CHiPS, Wyspa fantasy, Amazing Stories czy Ulubiony syn. Po 2000 roku aktor pracował w radiu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

choroba
fot. kadr z serialu ”Alice”

Philip McKeon był dziecięcą gwiazdą Hollywood.

choroba
fot. kadr z programu ”Alice”

Aktor zmarł w wieku 55 lat po długiej chorobie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitala na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja „Wspólne święta”
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc
Poprzedni artykułDwa szczeniaki rzuciły się na spacerującego kota. Zwierzak zareagował natychmiast
Następny artykułPamiętacie Natalkę z ”M jak miłość”? Zagrała w rozbieranych scenach, ale to nie wszystko
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.