Choroba zabrała z tego świata znanego aktora kochanego przez widownię na całym świecie. Nikt nie spodziewał się, że mężczyzna odejdzie, nic wcześniej nie zapowiadało tej tragedii. Świat pożegnał się z aktorem znanym z tak uwielbianych filmów jak Leon Zawodowiec i Ojciec Chrzestny.

 Występował w wielkich kinowych hitach, znany był na całym świecie. Dzisiaj rodzina poinformowała o nagłej śmierci znanego aktora Danny’ego Aiello. Słynny aktor zmarł wczoraj wieczorem, w szpitalu w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. 

Nie żyje Danny Aiello, to była nagła choroba

— Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że Danny Aiello, najdroższy mąż, ojciec, dziadek, aktor i muzyk zmarł w nocy po krótkiej chorobie. Rodzina prosi o uszanowanie prywatności w tym czasie — powiedział rzecznik rodziny aktora TMZ.

Choroba mężczyzny była nagła i niespodziewana i nic nie zapowiadało tej tragedii. Jak głoszą plotki, istnieje możliwość, że chodziło o powikłania po wcześniej wykonanym zastrzyku, który mógł spowodować infekcję. Mężczyzna w czwartek trafił do szpitala, nie został jednak odratowany. 

Kim był Danny Aiello? 

Danny Aiello był amerykańskim aktorem, który występował w kinie od lat 70. Znamy go z takich wielkoekranowych przebojów jak Ojciec Chrzestny czy Leon Zawodowiec. Mężczyzna był znanym i szanowanym na całym świecie aktorem, którego śmierć będzie opłakiwana przez najbliższych, jak i przez fanów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

choroba
Kadr z filmu Leon zawodowiec

Aktor pojawiał się w takich znanych filmach jak na przykład Leon Zawodowiec

choroba
Kadr z filmu 29 ulica

Był znany i ceniony na całym świecie.

choroba
Kadr z filmu Wpływ księżyca

Danny Aiello zmarł niespodziewanie po nagłej chorobie. Jest opłakiwany przez fanów i rodzinę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: wiadomosci.radiozet.pl

Poprzedni artykułWszyscy myśleli, że suczka wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna
Następny artykułMąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź doprowadza do łez śmiechu
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego