Choroba jest w stanie załamać każdego człowieka. Po prostu cierpię. Czuję, że się załamuję, taka jest prawda — zdradza w swoim wpisie uwielbiana aktorka. Gwiazda jest w fatalnym stanie. 
 
Światowej sławy aktorka zdradza kulisy swojej choroby. Gwiazda znana z takich filmowych hitów jak Szkoła Uwodzenia, Legalna Blondynka czy Hellboy nie ukrywa, że jej życie w niczym nie przypomina świata pełnego blichtru. Choroba załamała kobietę, która postanowiła opublikować na swoim Instagramie poruszający wpis. 

Choroba Selmy Blair

Choroba Selmy Blair, uwielbianej amerykańskiej aktorki, towarzyszy jej już wiele lat. Ponad rok temu, kobieta postanowiła publicznie przyznać się, że od dłuższego czasu choruje na stwardnienie rozsiane. Aktorka ograniczyła swoje życie towarzystwie i publiczne wyjścia, a także powoli usuwała się z mediów. W minioną środę z kolei dodała bardzo poruszający wpis na swoim instagramowym koncie. 

Choć przez dłuższy czas, na Instagramie mogliśmy oglądać zdjęcia, na których 47-letnia gwiazda szeroko się uśmiecha, okazało się, że jej w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Zaledwie kilka dni temu Selma Blair postanowiła opublikować poruszający wpis. 

  1. Dziewczyna zrobiła zdjęcie dla chłopaka. Spojrzała na ekran i zauważyła, że ktoś za nią stoi
  2. Kim jest najpiękniejsza polska gangsterka, Magdalena Kralka? Poszukuje jej policja i Interpol

Selma Blair o chorobie

Selma Blair ponownie wspomniała o swoim stanie przy jednym z postów na swoim profilu w mediach społecznościowych. Kobieta, która od lat zmaga się ze stwardnieniem rozsianym postanowiła pokazać prawdziwe kulisy choroby.

— Jest mi niedobrze. Oto jak to działa. Moje mięśnie twarzy i szyi (…) są tak napięte, że nie mogę ich rozciągnąć. A próbuję od trzech godzin — zdradza w swoim wpisie aktorka — Jestem szczęściarą pod wieloma względami. Ale nadal czuję się samotna i słaba, boję się o przyszłość jako samotna matka. Nie umieram bardziej niż ktokolwiek inny. Po prostu cierpię. Czuję, że się załamuję. Oto prawda, którą przekazuję innym czującym się podobnie: to okropne, przerażające czuć się źle. — napisała Selma Blair.

Mimo wszystko kobieta stara się pozostać pozytywna. W dalszej części wpisu dziękuje wszystkim za wsparcie i wysyła wszystkim mnóstwo ciepła. Selma Blair nie ma zamiary się poddać i robi wszystko, aby choroba z nią nie wygrała

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

choroba
instagram.com/selmablair
choroba
London Entertainment / SplashNews.com/East News

Selma Blair stara się zachować poczucie humoru. Choroba nie może jej pokonać. 

choroba
Kadr z filmu Szkoła Uwodzenia, screenshot MsMojo, YouTube

Ogromną popularność zyskała dzięki roli w filmie Szkoła Uwodzenia

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  4. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  5. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie
  6. Odbiera mowę. Wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”; ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykuł”Ranczo” powraca. Pojawiły się oficjalne komentarze, fani będą zachwyceni
Następny artykułChłopiec wysłał urodzinową kartkę do zmarłego taty. Po kilku dniach dostał odpowiedź
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.