Choroba jednego z najbardziej lubianych polskich aktorów wstrząsnęła nie tylko rodziną, ale również przyjaciółmi i oddanymi fanami. Mężczyzna po niedawnym wylewie krwi do mózgu w końcu wrócił do zdrowia. Niedocenione okazało się wsparcie żony, która czuwała przy nim w tych trudnych chwilach.

Krzysztof Globisz stracił przytomność w studiu radiowej Dwójki. Aktor niezwłocznie przewieziony został do jednego z warszawskich szpitali. Na miejscu okazało się, że zasłabnięcie było spowodowane wylewem. Jego żona, Agnieszka natychmiast przyjechała z Krakowa do Warszawy, by być przy swoim mężu. Okazała się jego aniołem stróżem.

Choroba nie przezwyciężyła siły miłości

62-letni aktor stoczył heroiczną walkę, aby powrócić do zdrowia. Prawdopodobnie nigdy by się to nie udało, gdyby nie wsparcie i ciągła obecność jego cudownej żony. Choroba w porównaniu do uczucia, którym się obdarzają, okazała się niestraszna.

Choroba
Filmpolski.pl

Uwielbiany polski aktor powrócił do zdrowia.

Krzysztof Globisz powrócił na plan filmu Prawdziwe życie aniołów, które zainspirowane jest jego historią. A tam nawet na krok nie odstępuje go wspaniała żona. Kobieta bacznie pilnuje, aby mężczyzna nie przemęczał się i znajdował czas na relaks i chwilę oddechu. Dba również o regularne posiłki i utrzymywanie zdrowej, zbilansowanej diety.

-Trzyma go czule za rękę, gładzi i przytula. Patrząc na tych dwoje, widać, jak wielka jest siła miłości- czytamy w serwisie pomponik.pl wypowiedź osób z otoczenia pary. 

Mężczyzna wrócił do zdrowia

A walka zakończyła się sukcesem. Mężczyzna jest w stanie w pełni wypowiadać i zapamiętywać swoje kwestie. A nas ta informacja niebywale cieszy!

Agnieszka obiecała swojemu mężowi, że cokolwiek by się nie działo ona wyciągnie go z tej choroby, a mężczyzna powróci jeszcze na plan filmowy. Jak widać dotrzymała słowa 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Choroba
filmpolski.pl

Choroba spowodowana była wylewem krwi do mózgu. 

Choroba
filmpolski.pl

W powrocie do zdrowia zbawienne okazało się wsparcie ukochanej żony aktora. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W bankomacie znalazł małą FORTUNĘ. Jego zachowanie wywołuje podziw
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.