Choroba okazała się nieuleczalna. Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, Cristiano Ronaldo musi zmagać się ze straszliwym schorzeniem. Smutną informację przekazał portal sportbible.com, według informacji na stronie sportowiec leczy się już od 6 lat. Znamy szczegóły tej porażającej historii.

Choroba, która dotknęła piłkarza, jest nieuleczalna. Niestety, światowej sławy sportowiec, do którego wzdycha połowa globu, musi liczyć się z tym, że być może będzie musiał nagle zakończyć swoją karierę.

Nieuleczalna choroba Cristiano Ronaldo

Jak podaje portal sportbible.com, piłkarz już od 2014 roku walczy z tendinopatią, czyli przewlekłym schorzeniem ścięgien kolanowych. Niestety, choroba z wiekiem się pogłębia i do tej pory nie wynaleziono terapii, która skutkowałaby całkowitym powrotem do zdrowia.

Portal pomponik.pl podaje, że piłkarz uczęszcza na specjalistyczną rehabilitację, która czasami trwa nawet 6 godzin. Niestety tendinopatia powoduje ogromny ból kolan, który najbardziej wzmaga się podczas wykonywania aktywności fizycznych i biegania.

  1. Poprawka Senatu odrzucona. Emeryci nie dostaną 500 zł na wakacje 2020, wszystko 2 dni po wyborach
  2. Ksiądz chciał zasiąść w komisji ds. pedofilii. Nie przeszło, ale pewna część PiS była za
  3. Popularna sieć sklepów alarmuje swoich klientów. Pilnie wycofano niebezpieczny produkt, należy go natychmiast zwrócić

Cristiano Ronaldo nieuleczalnie chory

Istnieje sposób, który mógłby przynieść piłkarzowi wielką ulgę i nawet 95% poprawę stanu zdrowia i kondycji kolan. Niestety, wiąże się to z całkowitą rezygnacją z ćwiczeń i przeciążania stawów na co najmniej osiem pełnych miesięcy. 

Niestety, Cristiano Ronaldo ze względu na zawrotne tempo kariery i niebywałą formę nie może pozwolić sobie na rezygnację z meczów. Mamy nadzieję, że niedługo piłkarz będzie mógł odpocząć i skupić się jedynie na zwalczeniu choroby.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

choroba
fot. Instagram @cristiano

Cristiano Ronaldo cierpi z powodu nieuleczalnej choroby.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. 21 ofiar i ponad 1600 osób ewakuowanych. Porażający dramat w Azji. Koszmar nadszedł w jednej chwili
  3. Kinga Rusin też odchodzi ze śniadaniówki TVN-u? Zrozpaczeni fani nie mogą uwierzyć w jej ostatnie słowa
  4. Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz? Dziś jest nie do poznania, mężczyźni wariowali na jej punkcie
  5. Doda przekazała dramatyczne wieści. Odszedł ktoś bliski jej sercu, był obok niej przez 14 lat
  6. Mało kto znał prawdę. Można się złapać za głowę na wieść, kim jest mąż Katarzyna Pakosińskiej

Źródła: pomponik.pl, sportbible.com

Poprzedni artykułGwiazda „Love Island” powiększyła biust. Pokazała zdjęcia przed i po
Następny artykułDziewczynka uciekła z domu, szukali jej wszyscy. Po trzech dniach na komisariacie zadzwonił telefon, porażająca prawda wyszła na jaw
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.