Choroba Magdaleny Frąckowiak zagrażała jej życiu. Po długiej, wielogodzinnej i skomplikowanej operacji gwiazda zabrała głos: Chorowałam od roku. Powoli umierałam od środka — napisała na Instagramie. Tylko jeden lekarz był w stanie jej pomóc.

Tajemnicza choroba Magdaleny Frąckowiak od wielu miesięcy niszczyła jej organizm. W poruszającym wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych gwiazda wyznała, że ma za sobą bardzo trudne przejścia. Wyznała, że nikt nie mógł jej pomóc. Na szczęście trafiła w ręce znanego specjalisty.

Choroba Magdaleny Frąckowiak

Fani modelki nie mieli pojęcia, że ta walczy o życie. Wszystko wyszło na jaw, gdy zamiast kolejnego zdjęcia z wakacji czy wybiegu Magdalena Frąckowiak opublikowała zdjęcie z lekarzem, wykonane najprawdopodobniej tuż po zabiegu i wpis, w którym poinformowała, że przeszła bardzo poważną operację. 

-Jedyny mężczyzna wart mojej uwagi. Mój anioł, moja inspiracja, moje wszystko. Wyleczył mnie nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Ludzie odwracają się od ciebie, gdy nie czujesz się dobrze. Przez rok byłam bardzo chora. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że powoli umieram od środka. On przeprowadził bardzo skomplikowaną operację. Trwała 5 godzin — pisała na Instagramie.

choroba
instagram.com/frackowiakmagdalena

Modelka przyznała, że pomimo pooperacyjnego bólu w końcu czuje się lepiej. Nie ukrywa, że było to wyjątkowe wydarzenie w jej życiu i brak jej słów, aby podziękować lekarzowi, który ją operował. Dodała, że choć nie jest religijną osobą, czuje się dotknięta ręką Boga.

 

Na co choruje Magdalena Frąckowiak?

Magdalena Frąckowiak poważnie choruje, jednak nie ujawniła, co dokładnie jej dolega. Z jej wpisu wynika, że było to coś bardzo poważnego i zagrażającego życiu modelki. Lekarz Per Hedén, który ją operował, specjalizuje się w operacjach plastycznych, jest współzałożycielem kliniki medycy estetycznej, dlatego początkowo internauci byli przekonani, że gwiazda przeszła operację zmieniającą wygląd. Per Hedén jest cenionym lekarzem w zakresie rekonstrukcji piersi i taki zabieg podejrzewali fani Magdaleny.

Modelka szybko zaprzeczyła pojawiającym się informacjom i podkreśliła, że nie poddała się operacji plastycznej. W trudnych chwilach pocieszają ją fani i inne gwiazdy, które komentują jej wpis. Magdalenę Frąckowiak wsparli już między innymi Łukasz Jemioł, Irina Shayk czy Ewa Chodakowska. 

choroba
instagram.com/frackowiakmagdalena

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Mama księcia Filipa cierpiała na schizofrenię, wyrzekła się dzieci i została zakonnicą. Nieznane fakty
  3. Kim jest żona Artura Żmijewskiego? Legendarny aktor rzadko pokazuje swoją piękną ukochaną
  4. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi świata. Opłakuje go wnuczka, Paris Hilton
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
Poprzedni artykułKot była tak maleńki, że wyglądem przypominał mysz. Znaleźli ją pod drzwiami
Następny artykułAgata Duda w niecodziennej stylizacji. Nawet w lesie wygląda jak księżna Diana
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.