Choroba, na którą cierpi była aktorka jest śmiertelna. Gwiazda, która niegdyś grała w serialach, dziś zmaga się z ciężkim schorzeniem. Dowiedziała się o niej jeszcze jako nastolatka, a chwilę później postanowiła zakończyć karierę. Obecnie kurację prowadzi w domu, gdyż placówki, w których się leczy, przyjmują tylko osoby chore na koronawirusa.

Choroba, z którą zmaga się była aktorka, jest śmiertelna i sprawia, że jej płuca nie funkcjonują tak, jak powinny. Dziewczyna walczy o każdy oddech. Nie zostało jej wiele czasu, a każdy dzień poza szpitalem skraca jej życie. 

Śmiertelna choroba aktorki

Chelsie Whibley to Brytyjka, która o swojej chorobie dowiedziała się, mając 16 lat. Dziewczyna wystąpiła między innymi w serialach stacji CBBC Dani’s House i Sadie J. Aktorka zakończyła swoją karierę w wieku 20 lat z powodu śmiertelnej choroby – mukowiscydozy. 

Obecnie choroba sprawia, że jej płuca pracują jedynie w 25 procentach, a dziewczyna musi walczyć o każdy oddech. Jak podaje Fakt24, Whibley umarłaby bez aparatu tlenowego. Brytyjka codziennie przyjmuje około 60 tabletek. Była aktorka przyjmuje także dożylną terapię w swoim domu, gdyż dwie placówki, w których mogła ją odbywać, są przeznaczone dla osób chorych na koronawirusa.

  1. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy
  2. Minister pod pozorem walki z pandemią chce wprowadzić nowy zakaz. Już mówią o skandalu
  3. Katarzyna Glinka z partnerem. Aktorka „Barw szczęścia” pokazała ukochanego, zaraz urodzi ich pierwsze dziecko

Choroba w dobie koronawirusa

W wywiadzie dla The Sun wyznała, że w normalnych okolicznościach byłaby w tej chwili w szpitalu, ale nie jest to możliwe. Dziewczyna podkreśla, że choroba sprawia, że nie może czekać, a nie wiadomo kiedy sytuacja ulegnie zmianie.  

Jak pisze Fakt24, Whibley wyjaśniła, że każdy dzień zwłoki przekłada się na krótsze życie, a tego nie zostało jej zbyt wiele. Choroba zabija ją powolutku i nic nie może z tym zrobić, ponieważ pierwsze skrzypce gra obecnie COVID-19. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

choroba
Fot. facebook.com/mycflife

Choroba zmusza byłą aktorkę do przyjmowania dużych dawek lekarstw.

choroba
Fot. facebook.com/mycflife

Chelsey dowiedziała się, że jest chora w wieku 16 lat.

choroba
Fot. facebook.com/mycflife

Mukowiscydoza sprawiła, że jej płuca działają w 25%.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułWażne zalecenia sanepidu. Chodzi o przenoszenie się koronawirusa przez jedzenie
Następny artykułNie żyje gwiazdor kinowych hitów. Rodzina przekazała smutne wiadomości, miał 53 lata
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.