Choroba doprowadziła do tego, że znana piosenkarka musiała zniknąć z życia publicznego prawie na rok. Kiedy fani przypuszczali, że dobrze się bawi, podróżując i robiąc zakupy, ona walczyła o życie. Iwona Węgrowska opowiedziała o tym w szczerym wywiadzie. Mało brakowało, żeby doszło do najgorszego: „To mnie zabijało”. Na co chorowała? Lekarze nie potrafili udzielić gwieździe odpowiedzi.

Iwona Węgrowska pozostaje na topie, ciesząc się uwielbieniem rzeszy wielbicieli i rozwijając się jako artystka. Niestety, mało brakowało, żeby Polska straciła jedną z najpopularniejszych piosenkarek w kraju. Powód? Choroba, która przykuła wokalistkę do łóżka na osiem miesięcy i ostatecznie niemal pozbawiła ją życia. Tylko najbliżsi zdawali sobie sprawę, że Węgrowska przechodzi przez piekło. Nawet najbardziej zagorzali fani pozostawali w błogiej nieświadomości, przypuszczając, że pewnie wyjechała w kolejną egzotyczną podróż. „Zwiedziłam tylu lekarze, a tylko jeden specjalista potrafił mi pomóc”. 

Jak przebiegała choroba piosenkarki?

Iwona Węgrowska opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych w wywiadzie dla portalu pomponik.pl. Jak wyznała, na początku cierpiała na uciążliwy kaszel, który stopniowo przekształcił się w zapalenie płuc. Choroba nie opuszczała jej nawet na moment, a każdy występ był okupiony wielkim cierpieniem

W późniejszym czasie lekarze wykryli u Iwony Węgrowskiej alergię, z którą ostatecznie musiała się zmagać aż przez pięć miesięcy. Co najgorsze, nikt nie potrafił jej prawidłowo zdiagnozować. Mimo regularnego przyjmowania leków piosenkarka czuła się coraz gorzej. Chociaż konsultowała się z różnymi osobami, nikt nie potrafił określić, co naprawdę jej dolega. Wreszcie los uśmiechnął się do gwiazdy.

— To mnie zabijało. Leczyli mnie przez długi czas na coś innego, niż powinni. Zwiedziłam tylu lekarze, a tylko jeden specjalista potrafił mi pomóc — wyjawiła w rozmowie z pomponik.pl

Na co chorowała Iwona Węgrowska?

Dzięki prawidłowo postawionej diagnozie piosenkarka w końcu mogła rozpocząć skuteczne leczenie. Na co chorowała Iwona Węgrowska? Gwiazda zdecydowała się nie ujawniać, co ostatecznie jej dolegało. Przyznała jednak, że wciąż boryka się z osłabieniem i musi regularnie zażywać witaminy.

Artystka wyjawiła w wywiadzie dla pomponik.pl, że chorowała aż przez osiem miesięcy. Niestety, to nie był jedyny raz, kiedy choroba zagrażała całej jej karierze. Jak czytamy na se.pl, Iwona Węgrowska bardzo przeżywała hejt, który spadał na nią w internecie. W rozmowie z Super Expressem przyznała, że często wymiotowała z powodu nadmiernego stresu. Mało brakowało, żeby podjęła decyzję o zakończeniu przygody z muzyką:

— Ta cała krytyka tak mnie stresuję, że przez ostatnie tygodnie nic tylko wymiotowałam. Wpadłam w taką depresję, że nawet myślałam o rezygnacji z kariery — cytuje Iwonę Węgrowską Super Express

To naprawdę przerażające, że Iwona Węgrowska miała tak poważne problemy zdrowotne. Całe szczęście, że jej choroba pozostaje już tylko nieprzyjemnym wspomnieniem!

ZOBACZ ZDJĘCIA IWONY WĘGROWSKIEJ:

choroba iwona węgrowska
fot. instagram.com @wegrowska_oficjalnie

Iwona Węgrowska: choroba sprawiła, że gwiazda zaczęła obawiać się o swoją karierę, a nawet życie!

choroba iwona węgrowska
fot. instagram.com @wegrowska_oficjalnie

Iwona Węgrowska przez osiem miesięcy borykała się z tajemniczym schorzeniem, którego nikt nie potrafił zdiagnozować.

choroba iwona węgrowska
fot. instagram.com @wegrowska_oficjalnie

Choroba omal nie doprowadziła do śmierci piosenkarki!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Roksana Węgiel ponownie musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami. Jak gwiazda radzi sobie z hejtem?
  2. Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub! Utrzymywali to w sekrecie kilka miesięcy
  3. Podróże za grosze – jak tanio udać się w podróż życia? 6 ważnych wskazówek
  4. Kultowa aktorka znacznie poprawiła swoją urodę. Fani nie kryją zaniepokojenia
  5. Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego dostał angaż w hitowym serialu TVP. Kogo zagra?

źródła: Super Express, se.pl, pomponik.pl

Poprzedni artykułBartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada
Następny artykułKrzysztof Tyniec powróci jako Timon w „Królu Lwie”? W obsadzie dubbingowej nie zabraknie największych gwiazd
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.